Tag: pamëshirshëm

Tottenham “deklason” Marine, kulifikohet tutje

10/01/2021

Tottenhami i pamëshirshëm ndaj Marine. Tottenhami nuk ka treguar aspak mëshirë në udhëtim të Marine duke fituar me rezultat të thellë 0 – 5. Skuadra ... Read More

Veseli: Të pamëshirshëm ndaj çdo veprimi që cenon moralin tonë kombëtar dhe keqpërdor institucionet 

08/02/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha sot pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit se do të jenë të pamëshirshëm  ndaj çdo veprimi që ... Read More