Tag: pakënaqur

Pas barazimit reagon ashpër Kroos

10/01/2021

Kroos shprehet i pakënaqur me barazimin. Mesfushori i Real Madrid, Toni Kroos, është shprehur i pakënaqur me barazimin ndaj Osasunas në kuadër të xhiros së ... Read More

‘Rebelimi’ i Van de Beek, reagon më në fund edhe Solskjaer

09/01/2021

Ylli holandez, Donny Van de Beek së fundmi është raportuar se është shumë i pakënaqur me hapësirën që ai ka në Manchester United. Djajtë e ... Read More

Ferronikeli: Do të ankohemi në UEFa për gjyqtarët kosovarë

25/11/2020

Feronikeli janë ndarë shumë të pakënaqur nga vendimi i referëve për të anuluar një gol të tyre që në fund i kushtoi me pikë të ... Read More

Nga arrestimi në hotel, tek akuzat për prostitucion, Hermes Nikaj: Ju rrëfej të vërtetën time

14/11/2020

“Nuk jam gay, asnjë femër s’është ndarë e pakënaqur seksualisht nga unë”Hermes Nikaj ishte mësuar që ta niste ditën herët në mëngjes në televizion dhe ... Read More

Carragher kundër Kloppit: Këta dy lojtarë nuk janë legjenda të Liverpoolit

03/05/2019

Ish mbrojtësi i Liverpool, Jamie Carragher, është shprehur i pakënaqur me deklaratat e trajnerit Jurgen Klopp, ku ka thënë se Luis Suarez dhe Philippe Coutinho ... Read More

Rose i pakënaqur me dënimin e UEFA për Malin e Zi, priste dënim më të ashpër

26/04/2019

Rose i pakënaqur me dënimin e UEFA për Malin e Zi, priste dënim më të ashpër Ylli i kombëtares së Anglisë, Danny Rose, ka mbetur ... Read More

Gattuso i pakënaqur me skuadrën e tij

20/04/2019

Trajneri i Milan, Gennaro Gattuso, është shprehur shumë i pakënaqur me skuadrën e tij, pas ndeshjes ndaj Parmas. Milan është ndalur me barazim nga Parma, ... Read More

Nëna e dëshmorit, porosi për Haradinajn dhe Ahmetin

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T13:38:48+02:00 Në Ditën e Dëshmorëve të Prishtinës, familjarët e tyre po shprehen të pakënaqur me trajtimin që po u bëhet varrezave nga institucionet. Hyra ... Read More

Robbie dhe Ayda largohen nga ‘X Factor’, të pakënaqur me pagën prej 10 milionë funtesh

15/04/2019

Robbie dhe Ayda largohen nga ‘X Factor’, të pakënaqur me pagën prej 10 milionë funtesh Robbie Williams dhe Ayda Field janë larguar nga 'X-Factor' pasi ... Read More

Operatorët turistikë, të pakënaqur me subvencionet

12/04/2019

Alsat 2019-04-12T15:48:59+02:00 Në prag të sezonit turistik, operatorët turistik janë të pakënaqur nga rregullorja për pagesën e subvencioneve. Për ta është e palogjikshme që për ... Read More

Filloi protesta kundër dënimit të Fetah Alimit

22/03/2019

22 Mars 2019 / 14:15 Qytetarët e pakënaqur me vendim e Gjykatës Penale për dënimin e shqiptuar ndaj Abdyfeta Alimit, fillojnë të tubohen në Sheshin ... Read More

Punëtorët e Shërbimit Korrektues protestojnë sot para Qeverisë

14/02/2019

Të pakënaqur me koeficientin e pagave, po dalin të jenë edhe sindikalistët e Shërbimit Korrektues. Ata thonë se si shkak i mos përmbushjes së premtimeve, ... Read More