Tag: padyshim

Ku është nisur me këtë veshje kaq serioze bashkëshortja e Ermal Fejzullahut?

23/01/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Arianës i ka dalë vera në Stamboll, kaq hollë vishet ajo kur del me shetit

22/01/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Djali i Njomzës feston ditëlindjen, Shikoni si e uron Shyhretja nipin

22/01/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Me pallto të gjtatë dhe të kombinuar bukur me xhinëse, Ariana shkëlqen rrugëve të Stambollit

20/01/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Gresa Behluli na prezanton me dhomën e saj të fjetjes

19/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Ariana shkon në Stamboll, me këtë veshje provokuese merr gjithë vëmendjen

19/01/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Nora shfaqet nga aeroplani privat, ja kush janë dy personat qe po e shoqërojnë

18/01/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Gresa e Shkurta bëhen gati për të dal, veshja e tyre mori tërë vëmendjen

15/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Për ku është nisur me këtë veshje kaq serioze Ariana?

09/01/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Më në fund, Fifi tregon se a është në lidhje

09/01/2021

Fifi ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo. ... Read More

Merr dhuratën më të veçantë, përlotet Fifi

07/01/2021

Filloreta Raçi është padyshim një emër tejet i dashur për publikun kosovar. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, ... Read More

Gresa Behluli ka dalur për kafe me shoqe, mori vëmendjen me pamjen e saj

07/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More