Tag: padyshim

Shyhretja lë nën hije vajzat e reja, mahnit me veshjen e fundit

09/04/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nuk e keni ditur, Tea e ka kaq të bukur nënën

09/04/2021

Tea tregon nënën dhe do habiteni sa të bukur e ka. Tea Trifoni është padyshim një nga konkurrentet më të përfolura të programit “Përputhen” dhe ... Read More

As ‘sheikët’ nuk do të mund t’i rezistojnë kësaj pamje të Arianës!

07/04/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Shyhretja del për kafe me burrin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

02/04/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

“14 vite bashkë!” Miriami uron Albanin me fjalët më emocionuese

23/03/2021

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Sot është një ditë e shënuar për çiftin, ndërsa ... Read More

Fotografi pa ndërhyrje, kështu duket në realitet trupi i Ariana Fejzullahut

16/03/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Rene bën veprimin me të ëmbël, ja ku i rri Nores

14/03/2021

Rene i rri në gjoks Nora Istrefit. Nora është padyshim një nga këngëtaret më të famshme në vend, që kurrë nuk rresht së sjelluri gjëra ... Read More

“Duke pritur mrekullinë…”, Turi dhe Orinda konfirmojnë lajmin e shtatzënisë

14/03/2021

 Turi dhe Orinda janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun. Ditët e fundit kanë qarkulluar zërat se Orinda është në pritje dhe ... Read More

Renee ja ‘prishë’ Norës videon, ky është reagimi i saj

14/03/2021

Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më ekstravagante të skenës muzikore, dhe jo vetëm. Këngëtarja njihet jo vetëm për zërin e saj, por edhe ... Read More

I ofruan drogë në vend të parave në koncert! Ermal Fejzullahu rrëfen situatën e pazakontë

10/03/2021

Këngëtari Ermal Fejzullahu është padyshim një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Së fundmi i ftuar në emisionin “Ndryshe” në “Top Albania Radio”, ... Read More

Shyhretja zbukurohet për 8 Mars, e gjithë vëmendja tek fustani i saj

08/03/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nora del për kafe me shoqe, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

06/03/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More