Tag: padurim

“Si baba”/ Ç’na panë sytë? Gjysmë të zhveshur, Ledri publikon foton më të veçantë me Sarën dhe jep lajmin…

09/10/2020

Ledri Vula po e pret me padurim për t’u bërë baba… Ndaj dhe për këtë fakt, neswr këngëtari do të publikojë këngën “Si baba”! Plot ... Read More

Shfaqen konceptet vizuele për Galaxy Note 10 (Video)

07/06/2019

Shumë njerëz presin me padurim lansimin e Samsung Galaxy Note 10, që është vendosur për t’u shpallur më vonë gjatë vitit. Sa i përket asaj ... Read More

Çfarë i ndodh trupit nëse nuk pini alkool për 28 ditë

15/04/2019

Fatkeqësisht, shumica e njerëzve me padurim presin të dalin dhe të dehen, por e vërteta është se alkooli është helm i cili i dëmton të ... Read More

E fejuara e Lautaros sjell para kohe verën, “e nxehtë” në Instagram

25/03/2019

Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës. E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram një foto “super hot”, duke ... Read More

De Jong: Barcelona, klubi i ëndrrave të mia

21/02/2019

Transferimi më i ri i Barcelonës, Frenkie de Jong është duke pritur me padurim fillimin e karrierës në Camp Nou. I riu do të largohet ... Read More

Edhe Bebe Rexha me dukje atraktive në para-mbrëmjen e “Grammy”, i mahnit të gjithë me performancën e saj

08/02/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po e pret me padurim mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve, “Grammy Awards”. Ajo lufton për dy ... Read More