Tag: Ozil

E pabesueshme çfarë goli ka humbur Ozil

05/03/2021

Mesut Ozil nuk po arrin ta realizojë performancën që pritej në Turqi te Fenerbahce dhe ekipi nga Stambolli po vuan në ndeshjet e fundit. Ditën ... Read More

Lëndohet rëndë Ozil

04/03/2021

Probleme për Ozil, dyshohet për një lëndim të rëndë. Skuadra e Fenerbahces është duke pritur lajmë nga stafi mjekësor, pasi Mesut Ozil është lënduar. Ozil ... Read More

Ozili e zgjodhi fanellën me numrin 67 në Fenerbahce, zbulohet arsyeja

27/01/2021

Mesut Ozil është prezantuar sot si lojtar i ri i Fenerbahces, duke e zgjedhur një numër goxha të pazakontë në fanellë për një futbollist si ... Read More

Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe, shikoni reagimin e Muriqit

18/01/2021

Muriqi përcjellë live transferimin e Ozilit në Fenerbahçe. Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi. Rreth ... Read More

Ozil – Arsneal, merret vendimi përfundimtar

16/01/2021

Arrihet marrëveshja, Ozil do të largohet nga Arsenal. Arsenal dhe Mesut Ozil kanë arritur marrëveshje për të ndërprerë kontratën e tij me klubin londinez. Gazetari ... Read More

Mesut Ozil pranë kalimit në Turqi

15/01/2021

Mesfushori turko-gjerman i Arsenalit, Mesut Ozil duket se nuk është më në planet e trajnerit Mikel Arteta dhe nuk ka pothuajse asnjë aktivizim të tij ... Read More

Këto janë dy vendet ku Ozil dëshiron të luajë para pensionimit

11/01/2021

Ozil tregon dy vendet ku dëshiron të luajë para pensionimit. “Vuajtjet” e Mesut Ozilit te Arsenali siç duket do të marrin fund këtë vit. Tash ... Read More

Ozil arrin marrëveshje trivjeçare me skuadrën e njohur

06/01/2021

Mesut Ozil ka arritur marrëveshje trivjeçare me skuadrën e njohur. Ozil ka arritur marrëveshje trivjeçare me Fenerbahçen, sipas mediave turke, e cila mund t’i japë ... Read More

Larg Arsenalit e Evropës, Ozil ka gjetur klubin e tij të ri

05/01/2021

Ozil ka gjetur klubin e tij të ri, larg Arsenalit e Evropës. Lojtari i Arsenalit që nuk ka zhvilluar as një minutë për klubin këtë ... Read More

Ozil befason botën e futbollit me skuadrën e re

16/08/2019

17:56 | 08/16/2019 Këto ditë mund të jenë të fundit për Mesut Ozil në fanellën e Arsenalit. Siç raporton Daily Mirror, ish reprezentuesi gjerman mund ... Read More

Ozil befason me skuadrën e re

06/08/2019

22:34 | 08/06/2019 DC United janë të vendosur për bisedime me përfaqësuesit e Mesut Ozil, duke e kërkuar gjermanin si një zëvendësim për Wayne Rooney. ... Read More

ZYRTARE: Ozil zbulon se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm

01/05/2019

Mesut Ozil ka këmbëngulur se do të qëndrojë te Arsenal edhe në sezonin tjetër. 30 vjeçari është lojtari më i paguar te Arsenal, por këtë ... Read More