Tag: Orinda

Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë dhe s’mund të ishte më e veçantë se kaq

11/10/2021

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti. Ata mirëpritën në jetë një vajzë ... Read More

Më shpejt nga çfarë prisnim… Pasi solli në jetë Atarën, Orinda Huta rikthehet të dielën në ekran

08/10/2021

Koha larg ekranit duket se po përfundon për Orinda Hutën. Edhe pse pak muaj më parë ajo së bashku me partnerin Turjan Hysko u bekuan ... Read More

“Mos e lër qenin afër vajzës”, Orinda Huta acarohet keq me ndjekësit (FOTO)

15/09/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysa u bënë prindër për herë të parë me një vajzë. Orinda solli në jetë një vogëlushe bukuroshe, që e pagëzuan ... Read More

Festë në shtëpinë e Turit dhe Orindës, Atara bën 1 muajsh

15/08/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko, çifti i njohur i ekranit u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara. ... Read More

“Pastaj lindi Atara dhe u zbutën gjakrat”, Turi publikon foton e rrallë me Orindën

12/08/2021

Çifti simpatik i ekranit shqiptar, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara.Menjëherë ... Read More

Orinda Huta publikon fotot nga lindja e Atarës

24/07/2021

5 korrik 2021 ishte dita e bekuar që ndryshoi plotësisht jetën e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës. Dyshja u bënë prindër për herë të parë ... Read More

Fotoja më e ëmbël, Turi i lexon përralla Atarës nga shtrati me Orindën

17/07/2021

Turi dhe Orinda u bënë prindër për herë të pare dy ditë më parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin ... Read More

Këngëtarja shqiptare përjeton momentin më të mirë, bëhet nënë për herë të parë

16/07/2021

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë. Këngëtarja shqiptare, Orinda Huta dhe prezantuesi i njohur, Turjan Hyska, janë bërë prindër për herë të parë ... Read More

Turi dhe Orinda bëhen prindër për herë të parë: Zbulojnë emrin e bebushes

15/07/2021

Moderatori Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.Lajmin e ka bërë të ditur Turjani ... Read More

“Lutesha që çdo gjë të shkonte mirë”, Orinda Huta rrëfen momentin më të vështirë gjatë shtatzanisë

08/07/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hyska do të bëhen së shpejti prindër të një vajze. Orinda është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan momente nga ... Read More

Pa lindur ende, mami Orinda e realizoi setin e parë fotografik me gocën e saj

15/06/2021

Orinda Huta është në fund të shtatzënisë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ndryshe nga një pjesë e madhe e ... Read More

Së shpejti prindër për herë të parë, Turi ka një kërkesë të veçantë për Orindën

13/06/2021

Turjan Hysko dhe Orinda Huta do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja ndodhet në muajin e fundit të shtatzanisë dhe pritet të sjellë në ... Read More