Tag: orari

Orari i ndeshjeve dhe kush me kë do të përballet në gjysmëfinale

19/03/2021

Kush me kë do të përballet në gjysmëfinale dhe orari i ndeshjeve. Është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Europa League, derisa janë mësuar edhe ... Read More

Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve në Ligën e Kampionëve

14/12/2020

Është publikuar orari i të gjitha ndeshjeve në Ligën e Kampionëve. Tashmë më janë mësuar qiftet 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Shorti i ... Read More

Kur është koha më e mirë të shkoni në palestër

30/11/2019

Përgjithësisht kemi dëgjuar se orari më i mirë për të bërë palestër, vrap ose stërvitje është mëngjesi, pasi në orët e para të ditës ka ... Read More

Orari i ndeshjeve të IPKO Superligës, tri ndeshje të mëdha të dielën

19/02/2019

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 19-të në IPKO Superligë. Tri ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa tri tjera të dielën. Pa dyshim ... Read More

FFK publikon orarin e javës së parë në stinorin pranveror në Ipko Superligë, derbi i qytetit të Gjilanit luhet në përvjetorin e pavarësisë

11/02/2019

Është publikuar orari i javës së 18-të në Ipko Superligën e futbollit në Kosovë. Kësisoj stinori pranveror do të hapet zyrtarisht ditën e premte më ... Read More