Tag: orar

Kthehet sot Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – veçohet takimi Man City-PSG

28/09/2021

Sot kthehet Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – spikat takimi Man City-PSG. Liga e Kampionëve kthehet me xhiron e dytë të fazës së ... Read More

Këtu ndeshje të bukura na presin sonte në Ligën e Evropës

03/12/2020

Liga e Evropës rikthehet sot (e enjte) me ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve. Në orar për ditën e sotme janë disa ... Read More

Kur është koha e duhur për të ngrënë darkën?

09/06/2020

Dietat me ushqime të zgjedhura dhe të ngrënit me orar kanë dhënë rezultat tek ata që duan të bien nga pesha. Gabimi që bëni më ... Read More

Konsumoni ujë me tranguj, për ta ulur rrezikun nga kanceri

06/07/2019

Ju keni një orar të ngjeshur, por ende dëshironi të kujdeseni për veten. Lajm i mirë është se edhe në ditët me stres, ka disa mënyra ... Read More

Formacionet zyrtare: Tottenham – Huddersfield

13/04/2019

Xhiroja e 33-të e Premierligës vazhdon me ndeshjet që sot (e shtunë) janë në orar për t’u zhvilluar. Dita e sotme fillon me sfidën Tottenham ... Read More

Cila është koha më e mirë për të marrë vitaminën C shtesë?

10/03/2019

1 orë më parë / E përditësuar 0Shares Nëse i pini vitaminat në këtë orar të ditës efekti do të jetë 100% më i madh ... Read More

Agjendë e ngjeshur në Gjykatën Penale, një sërë seancash

20/11/2018

20 Nëntor 2018 / 14:36 Sot në Gjykatën Penale ka një orar të ngjeshur të gjykimeve. Në rastin “Tortura” për mënyrën se si u arrestua ... Read More