Tag: Olti

Koncerti tek “Shefqet Ndroqi”, reagon Olti Curri: Makabre, të këndosh aty ku luftohet me vdekjen

26/11/2020

Opinionisti Olti Curri nuk e ka pritur mirë koncertion që Ansambli i këngëve dhe valleve popullore mbajtën ditën e djeshme tek spitali “Shefqet Ndroqi”, ku ... Read More

Olti Curri habit me deklaratën: Rozana Radi është e sëmurë nga mendja, Ilda është shumë nevrike

05/10/2020

Opinionisti Olti Curri, pjesë e jurisë së rubrikës “Maskat”, në “E Diell”, ku personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë ... Read More

Vazhdon ‘sherri’ mes Noizyt dhe Olti Currit, ky i fundit i kthehet ashpër reperit 

13/06/2019

08:45 | 06/13/2019 Po vazhdon 'sherri' mes Noizyt dhe Olti Curri. Një fotografi që Olti Curri e ka publikuar në Instagram u bo mollë sherri ... Read More

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta

13/06/2019

23:59 | 06/12/2019 Noizy e ka sulmuar publikisht Olti Currin. Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të ... Read More

Alketa kërkoi ndihmë për ‘Taramelen’, reagon Olti Curri: Mos e shndërroni në lypës

28/04/2019

Alketa kërkoi ndihmë për ‘Taramelen’, reagon Olti Curri: Mos e shndërroni në lypës Alketa Vejsiu ditë më parë ka qenë për vizitë tek shtëpia e ... Read More

Ermal Fejzullahu vjen me reagim ndaj Olti Currit lidhur me komentin racist

15/04/2019

Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, ... Read More

“E keni zhyt standartin në WC”, Olti Curri ironizon keq me Ledri Vulën

04/04/2019

Olti Curri është një nga gazetarët më të njohur shqiptar. Së fundmi, Olti ka thumbuar reperin Ledri Vula, i cili i ftuar në emisionin ‘NIN’ ... Read More

Olti Curri i gatshëm për t’i gjetur nuse pas ndarjes, reagon ish-i i Stines

03/04/2019

Olti Curri ka marrë reagim nga ish-i i Stines pasi deshti që atij t'ia gjejë një nuse pas ndarjes. Olti Curri njihet si një personalitet ... Read More