Tag: nusja

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

07/04/2021

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e ... Read More

Oriola Marashi më në fund vesh fustanin e nusërisë, po duket si ‘kukull’

24/02/2021

Oriola Marashi po duket nusja më e bukur. Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka pozuar me një fustan nusërie. Modelja shqiptare, Oriola Marashi e cila është ... Read More

Rast i rrallë: Nusja i merr leje burrit që të përqafoj ish-të dashurin ditën e dasmës

02/02/2021

Nusja e ftoi ish-të dashurin në dasmë dhe e pyeti burrin e vetë se nëse mund ta përqafonte një herë të fundit. Kjo nuse e ... Read More

Xhensila Pere: Vjehrra do zërë be për kokë time, do e harroj dhe djalin

22/12/2020

Xhensila Pere është nusja ideale. Ajo, së fundmi ishte e ftuara e radhës në “Abc-ja e mëngjesit”, ku foli për jetën e saj profesionale dhe ... Read More

“Nusja ime”, publikohen kënga e re e Bleros – Kujt ja dedikoi?

14/11/2020

Blero sjell këngën më të re “Nusja ime”. Blero ka publikuar projektin e ri muzikor në kanalin Youtube. Këngëtari i njohur shqiptar Blero ka publikuar ... Read More

Mbahuni vajza! Leonita na prezanton me vëllaun e saj bukurosh

09/11/2020

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës. Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, ... Read More

Ministrja Dumoshi bëhet hallë, vëllai i ministres bëhet me djal pas 16 vitesh martesë

03/11/2020

Minsitrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi është bërë hallë. Nusja e vëllait të saj, Valonit, Merali solli në jetë një djal pas 16 ... Read More

“Je nuse në familjen më kriminale”! Anëtari i PD i kthehet ashpër Rezarta Shkurtës: Lahesh në vaskë gjaku!

02/09/2020

Letra e një qytetari dedikuar diktatorit Enver Hoxha, që u publikua nga nusja e tij, Rezarta Shkurta, ka shkaktuar jo pak debate.Së fundi, është anëtari ... Read More

Nusja polake që thotë se ka gjetur qetësinë në Turqi – tanimë ajo kujdeset për kuaj, dhi, pata dhe të tjera

13/08/2019

Nusja polake, e cila thekson se Turqia nuk mund të krahasohet me Gjermaninë, vazhdon një jetë të qetë familjare duke u kujdesur për kuaj, dhi, ... Read More

Zbardhet dëshmia e nuses nga Shqipëria që vrau vjehrrën: E kafshova në duar dhe fytyrë

15/03/2019

Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të ... Read More