Tag: Not”

“I ati më tha ta merrja për grua”, Devis Xherahu tregon historinë me fansen e çmendur: U var e gjitha dhe po qante!

08/06/2020

Devis Xherahu, këngëtari i njohur ka qenë i ftuar në “Ëhy not”, ku ka treguar një histori me një vajzë që kishte njohur në Las ... Read More

E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj surprizon në emision aktorin e humorit

17/05/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj e ftuar në emisionin ‘Why Not’ pak ditë më parë, ndër të tjera tregoi filimet e njohjes me partnerin e saj Mark ... Read More

Rudina Dembacaj zbulon shkuesin që e njohu me Mark Frrokun dhe fillimet e lidhjes: Duhet t’i blej një palë këpucë të kuqe

11/05/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj e ftuar në emisionin ‘Why Not’ tregoi më shumë për fillimet e njohjes me partnerin, ndërsa shtoi se ish-deputetin Frroku e ka ... Read More

Ping-pong mes Rozës dhe Keisit, reagon sërish partnerja e Stresit: E keni parasysh shprehjen budallit hapi rrugë

25/02/2020

Dy ditë pasi Stresi ishte i ftuar në emisionin “Why not” ku realizoi një skeç me moderatoren Roza Lati, një reagim i ashpër ka ardhur ... Read More

Skeçi “Si ta bëjmë mizën balenë”, Keisi shpërtheu ndaj Rozës, reagon moderatorja

25/02/2020

Dy ditë më parë, reper i njohur Stresi ishte i ftuar në emisionin “Why not”, ku së bashku me Roza Latin realizuan një skeç ku ... Read More

Silva Gunbardhi tregon se si veproi me foshnjën e gjetur në kazanin e plehrave

22/01/2019

E ftuar në emisionin “Why Not” këngëtarja Silva Gunbardhi është pyetur rreth rasteve që ajo ka bërë bamirësi pasi vet nuk i ka bërë publike. ... Read More