Tag: Noizy

“Të ndihmojmë familjen e tij”/ Noizy reagon për protestën, por ka edhe një kunjë për Stresin

15/12/2020

Artisti i njohur me emrin Noizy ka dalë kundër Stresit, lidhur me protestën e fundit.Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shprehur se kauza e ... Read More

Stresi flet si rrallëherë për miqësinë që ka patur me Noizyn: Pendohem që i kam besuar…

26/11/2020

Dy ndër reperët më të njohur, Noizy dhe Stresi kanë qenë në një “luftë” me njëri-tjetrin prej shumë kohësh, por arsyet e “armiqësisë” nuk i ... Read More

Rrëfehet Blero, tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën

24/10/2020

Blero tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën. Dy këngëtarët, Blero e Noizy, vite më parë, kishin një përplasje virtuale e cila shkoi ... Read More

Noizy me pushime në Tajlandë, zbulohet se kush po e shoqëron

15/01/2020

Reperi Noizy ka zgjedhur një destinacion të veçantë për të pushuar, pas periudhës shumë të angazhuar në muzikë. Noizy ka zgjedhur të udhëtojë drejt ishujve ... Read More

Nuk heq dorë! Noizy tallet sërish me Stresin

11/01/2020

Në një opsion i bërë publik së fundmi nga Instagrami, ka bërë që Noizy të gjejë pretekst të tallet sërish me rivalin e tij, Stresin. ... Read More

Publikohet videoja e Noizyt duke bërë ‘drift’ me Ferrati 

29/04/2019

Noizy ka treguar aftësitë e tij si shofer. Noizy pak minuta më parë publikoi një video në Instagram me makinën e tij të tipit Ferrari, ... Read More

“Sekret i bukur” vjen nga Noizy dhe DJ A-Boom

27/04/2019

Noizy sapo ka publikuar këngën e re. Noizy sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Sekret i bukur”, shkruan lajmi.net. Reperi këtë këngë e ... Read More

Noizy: Mos gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje 

23/04/2019

Noizy erdhi me një mesazh të fortë në Instagram. Reperi Noizy po vazhdon të jetë aktiv në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net. Aty, ... Read More

Noizy: Përshëndes mësuesit që më ngelën në shkollë

20/04/2019

Noizy, tanimë është një nga reperët më të kërkuar e më të pëlqyer shqiptar. Ai poashtu ka në pronësi edhe shumë biznese të tjera nga ... Read More

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës

19/04/2019

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës Nora dhe Era Istefi sot kanë lansuar duetin që ... Read More

Urimi i Noizyt për ditëlindjen e Blerim Destanit

12/04/2019

Noizy e ka uruar përmes një fotografie aktorin Blerim Destani. Blerim Destani sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime nga familja, miqtë ... Read More

Diçka po zihet, Noizy dhe Raf Camora bashkuan sërish forcat 

04/04/2019

Noizy i ka bashkuar sërish forcat me Raf Camoran. Suksesi i hatashëm i këngës  “Toto” bëri që Noizy dhe Raf Camora t’i bashkojnë sërish forcat, ... Read More