Tag: njëjtin

Liverpooli në të njëjtin nivel me ekipin e fundit në Serie A

09/03/2021

Skuadra e Liverpoolit është në të njëjtin nivel me ekipin e fundit në Serie A. Humbja në “Anfield Road” ndaj Fulhamit dëshmoi edhe një herë ... Read More

Barcelona futet në garë me Real Madridin për këtë lojtar

19/01/2021

Barcelona dhe Real Madridi e duan në skuadër të njëjtin lojtar. Çështja e David Alabas sa i përket të ardhmës së tij, po vazhdon të ... Read More

Djathi dhe narkotikët kanë të njëjtin efekt në tru ?!

17/11/2020

Një studim i ri ka treguar që djathi dhe dr.oga kanë të njëjtin efekt në trurin e njeriut. Shkencëtarët kanë vërtetuar që njeriu varet nga ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

30/07/2020

Dashi Do e mahnitni serish partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe ai do ju dashuroje me te njëjtin pasion si me pare. Dita do jete ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 20 korrik 2020

20/07/2020

DashiMos kërkoni me ngulm gjate kësaj dite qe partneri te kete per cdo gje, te njëjtin mendim me ju. Lereni ate te shprehet lirisht dhe ... Read More

6 sekretet e femrave që nuk kanë celulit

30/07/2019

Që të mos bëni edhe këtë vit të njëjtin gabim po ju sjellim disa sugjerime…Përpiquni të zbatoni të paktën 4 prej tyre… 1. Në vend ... Read More

Qëndrimi ulur në shtëpi apo në punë: Zbuloni se cila është më e dëmshme për shëndetin e zemrës

28/06/2019

Një studim i fundit ka gjetur se jo të gjitha format e të qëndruarit ulur kanë të njëjtin efekt negativ në shëndetin e zemrës.Ne tanimë ... Read More

Modelja e famshme botërore me pushime në të njëjtin vend me Era Istrefin

23/05/2019

15:30 | 05/23/2019 Modelja shumë e komentuar botërore ndodhet në të njëjtin vend me Era Istrefin. Modelja Demi Rose ka zgjedhur Ibizën e Spanjës për ... Read More

Blick: Loredana rrezikon të njëjtin fat si reperi kosovar që ishte dëbuar nga Zvicra

11/05/2019

14:33 | 11 Maj 2019 14:33 | 11 Maj 2019 “Loredana rrezikon të ketë të njëjtin fat si Besko” është titulli i artikullit të ri ... Read More

Personat që jetojnë vetëm rrezikohen nga çrregullimet mendore

06/05/2019

Të rriturit të cilët jetojnë vetëm kanë më shumë gjasë që ta kenë të njëjtin çrregullim mendor, duke përfshirë ankthin dhe depresionin. Ky është përfundimi ... Read More

Majlinda Kelmendi nominohet në ‘Global Woman Summit 2019’ për të njëjtin çmim me Adelina Ismailin

01/05/2019

Majlinda Kelmendi nominohet në ‘Global Woman Summit 2019’ për të njëjtin çmim me Adelina Ismailin Majlinda Kelmendi dhe Adelina Ismaili janë nominuar për të njëjtin ... Read More

“Titanik 2”, Joanidis: Vendimi i Apelit të jetë i pavarur

09/03/2019

9 Mars 2019 / 16:11 Që vendimi i Gjykatës Penale të bëhet i plotfuqishëm, të njëjtin do duhet ta konfirmojë Gjykata e Apelit. Kjo gjykatë ... Read More