Tag: njëherë

Milani merr vendimin që askush nuk e priste

16/11/2020

Skuadra e Milanit i ka befasuar edhe njëherë tifozët e vet. AC Milan është duke u përgatitur që të nis bisedimet me mbrojtësin Simon Kjaer, ... Read More

“Me goca të reja nuk bën”/ Jessica i përgjigjet Robertit: Kam prova sa për t’i shkatërruar jetën

12/11/2020

Pasi Roberti ka folur dhe njëherë për lidhjen me Jessican, kjo e fundit ka reaguar. Këngëtari ka bërë me dije se mes tij dhe modeles ... Read More

Adriana u rrëfye mbrëmë për jetën e saj, vjen reagimi i papritur nga i dashuri i saj

08/11/2020

Keith Groeneveld e ka treguar edhe njëherë hapur se mburret me Adrianën. Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me futbollistin ... Read More

Familja nuk pranon ndarjen/ Rrëfehet Adrola Dushi: Babi më ka thënë edhe 10 burra të marrë, s’më vjen në dasëm

20/06/2020

Adrola Dushi ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka folur edhe njëherë për divorcin nga bashkëshorti. Edhe pse ka disa vite që është ... Read More

E dini përse i duhet biberoni bebes?

15/06/2020

Me siguri keni dëgjuar së paku njëherë gjëra negative për biberonin, se si ia deformon dhëmbët bebes, ia vështirëson thithjen e gjirit të nënës dhe ... Read More

Femra më e shëndoshë gjen të dashur

06/06/2020

Femra më e trashë në Britani, ka gjetur dashurinë e saj. Ai është pothuajse njëherë më i moshuar se ajo, por në peshë rezulton të ... Read More

Plas mes dy aktorëve të njohura turke/ Ja çfarë u bë “mollë e sherrit”

23/03/2020

Beren Saat dhe Tuba Buyukustun janë konfliktuar edhe njëherë në distancë. Dy aktoret e njohura turke asnjëherë nuk kanë patur marrëdhënie të mira mes njëra-tjetrën ... Read More

“Ishte pa të brendshme”/ Nxehet Aurela: I kisha veshur, ju të nxirrni nga vetja

23/02/2020

Aurela Hoxha ka bërë edhe njëherë mediat të flasin për të, teksa shkëlqeu me një fustan të kuq në Javën e Modës në Milano. Duke ... Read More

Drejtuesi i Bandës në RTSH: Po të mos ishin dy mercenarë në juri, Elvana do kishte fituar Festivalin

20/02/2020

Mario Deda i ftuar tek emisioni “Vizioni i Pasdite” ka folur edhe njëherë për fituesen e Festivalit të RTSH. Drejtuesi i Bandës së RTSH-së ka ... Read More

Aurela Hoxha mashtron fansat: Kam hequr mbushjen e buzëve

15/02/2020

Modelja Aurela Hoxha ka pozuar vetëm me të brendshme duke provokuar edhe njëherë në rrjetet sociale. Me paruke bionde dhe të brendshme rozë pastel, modelja ... Read More

Bashkëpunim mes Tunës dhe Norës?/ Roberti: As në duelin me motrën e saj nuk e ndezi

10/02/2020

Robert Berisha i ftuar në “E diell” ka folur edhe njëherë për ish-bashkëshorten Norën, por edhe ish-kunatën, Tunën. I pyetur sesi do ta priste ai ... Read More

Gashi publikon foto me simbolin e shqiponjës në shpinë: Lutje për të gjitha shqipet e mia 

26/11/2019

22:44 | 11/26/2019 Gashi e ka mbështetur edhe njëherë Shqipërinë. Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, e ka mbështetur edhe njëherë Shqipërinë pas tragjedisë që ... Read More