Tag: Nitaj

Arta nga palestra tregon format e saj “bombastike”

12/12/2021

Arta Nitaj, vazhdon të provokojë me format e saj. Ajo u bë e njohur me rolin e saj si Xhesika në serialin vendor “O sa ... Read More

Arta Nitaj duket si loçkë pa pikë grimi

30/11/2021

Arta Nitaj kësaj here vjen pa pikë grimi, kështu fillon dita e saj sot. Arta Nitaj është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë ... Read More

Nga palestra Arta Nitaj tregon të pasmet e saj “bombastike”

23/11/2021

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara. Arta Nitaj është njëra ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur ... Read More

Pa ndërhyrje në pamjen e saj, Arta Nitajt i publikohet një fotografi e rrallë

20/11/2021

Modelja e njohur kosovare, Arta Nitaj, dikur dukej shumë më ndryshe nga sot. Përveç që nuk ishte e famshme, ajo ka ndryshuar edhe në pamje ... Read More

Sulmuesi i Barcelonës po e ‘ndjekë’ Arta Nitajt

15/10/2021

Aktorja Arta Nitaj duket se i ka rënë sy edhe sulmuesit të Barcelonës. Bëhet fjalë për futbollistin e famshëm holandez, Memphis Depay, i cili ka ... Read More

Arta ndezë rrjetin me foton nudo nga vaska

22/09/2021

Ajo gjithmonë është komentuar për format e saj të tërheqëse. Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë ... Read More

Kush është mashkulli misterioz me të cilin Arta Nitaj po i shijon pushimet? Vipat e Bllokut publikojnë videon

19/08/2021

Arta Nitaj duke shijuar pushimet me mashkullin misterioz, Vipat e Bllokut publikojnë videon. Ish-aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj është bërë edhe njëherë ... Read More

Me pozat me fustan, Arta Nitaj vë në pah linjat e admiruara trupore

19/08/2021

E njohur për figurën mahnitëse trupore, Arta Nitaj tërheq vëmendje me çfarëdo publikimi që bën në rrjetet sociale. Derisa erdhi në qendër të vëmendjes me ... Read More

Arta Nitaj ngre temperaturat kur pozon në bikini

31/07/2021

Bukuroshja Arta Nitaj vijon të jetë një prej influencereve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ... Read More

A do ta pengonte Arta Nitajn nëse i dashuri i saj vozit Golf 2?

23/07/2021

Arta Nitaj: Nuk do të më pengonte nëse i dashuri vozit Golf 2. Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka folur për jetën e saj private ... Read More

Arta Nitaj vishet me fustan të nusërisë, çfarë po paralajmëron

30/06/2021

Arta Nitaj provokon me fustan nusërie. Arta Nitaj është njëra ndër fytyrat më të përfolura në show bizin shqiptar, kjo për shkak formave të saja ... Read More

Nuk e kemi ditur se kaq zonjë e ka nënën Arta Nitaj

30/05/2021

Sa zonjë e rëndë duket nëna e saj. Arta Nitaj tashmë është e njohur në mediat rozë. Përmes postimeve të shumta që bën, ajo gjithmonë ... Read More