Tag: Nicolo

Manchester United dhe Liverpool në ‘luftë’ për yllin e Interit

15/07/2021

Liverpooli dhe Man Unitedi të gatshëm të ofrojnë deri në 70 milionë për Barellën Nicolò Barella i ka impresionuar të gjithë me paraqitjet për Italinë ... Read More

Negociata serioze mes Inter dhe Cagliari për Nicolo Barella

06/06/2019

23:12 | 6 Qershor 2019 Negociata serioze mes Inter dhe Cagliari për Nicolo Barella 23:12 | 6 Qershor 2019 Skuadra e Inter është futur në ... Read More

Zaniolo ndërron skuadër, mbetet në Serie A

20/04/2019

08:25 | 04/20/2019 Juventus ka gjasa që shumë shpejtë të nis negociatat për mesfushorin e Romës, Nicolo Zaniolo. 19 vjeçari po përmbush një sezon jashtëzakonisht ... Read More

Bayern përgatit 50 milionë për Zaniolon e Romës

14/04/2019

Bayern Munich janë të gatshëm që të ‘vjedhin’ talentin e Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas raportimeve të fundit të ‘Bild’, kampionët e Bundesligës, Zaniolo ka zgjuar ... Read More

Roma pret ofertat e Cityt e Realit për Zaniolon

05/03/2019

Roma është e përgatitur të dëgjoj ofertat për futbollistin e talentuar italian, Nicolo Zaniolo. Duke kaluar në Romë verën e kaluar nga Interi, shfaqja e ... Read More

Babai i Zaniolos i mbyll derën Juventusit dhe Raiolas

25/02/2019

Babai i Nicolo Zaniolos, ka thënë se djali i tij do të nënshkruajë kontratë të re me Romën, ndërsa për agjent nuk do ta ketë ... Read More

Zaniolo: Ëndërroj të kalojë gjithë karrierën te Roma

17/02/2019

Nicolo Zaniolo bëri historinë në Ligës së Kampionëve dhe tashmë thuhet se ka vlerë prej 50 milionë euro, por këmbëngul se qëllimi i tij është ... Read More

Drejtori sportiv i Juventusit, Paratici ndoqi nga afër dyshen Zaniolo-De Ligt

14/02/2019

Mesfushori me tipare sulmuese i Romës, Nicolo Zaniolo dhe mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs De Ligt vazhdojnë të mbeten objektiva të Juventusit. Zonja e Vjetër ka ... Read More

Derisa të gjithë flasin për talentin e Zaniolos, faqet rozë shkruajnë për nënën e tij të bukur

13/02/2019

Nicolo Zaniolo është sensacioni i momentit në botën e futbollit. Lojtari i Romës i shënoi dy gola në fitoren ndaj Portos në Ligën e Kampionëve ... Read More

Presidenti i Romës, Pallotta: Zaniolo dhe Pellegrini liderët e së ardhmes

13/02/2019

Presidenti i klubit të Romës, James Pallotta, ka ngritur në qiell dyshen Nicolo Zaniolo dhe Lorenzo Pellegrini pas fitores në ndeshjen e parë ndaj Portos. ... Read More

Zaniolo, pasi theu një rekord si italian në Ligën e Kampionëve: Besoj se do të fitojmë edhe në Portugali

13/02/2019

Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo ka shënuar dy herë në fitoren kundër Portos (2: 1) në Ligën e Kampionëve. Ai nuk ka pritur që të ... Read More

Juventusi synon transferimin e Zaniolos

08/02/2019

Mesfushori i talentuar i Romës, Nicolo Zaniolo ka përfunduar në listën e dëshirave të Juventusit. Italiani erdhi nga Interi në verë te Roma si pjesë ... Read More