Tag: ngulm

Milani afër transferimit të super lojtarit

10/01/2021

Milani afër transferimit të Soualiho Meite. Milani është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Soualiho Meite nga Torino. Sipas asaj që raporton Sky Sport ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 20 korrik 2020

20/07/2020

DashiMos kërkoni me ngulm gjate kësaj dite qe partneri te kete per cdo gje, te njëjtin mendim me ju. Lereni ate te shprehet lirisht dhe ... Read More

Real Madrid me mega ofertë për yllin e Tottenhamit

25/04/2019

Real Madrid e do me ngulm transferimin e Christian Eriksen nga Tottenhami. Real Madrid ka kohë që e kërkon transferimin e Christian Eriksen, gjersa në ... Read More

Ylli i madh i thotë ‘JO’ Juventusit

23/04/2019

Marcelo duket se ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Marcelo është duke u kërkuar me ngulm nga Juventus, gjersa Real Madrid po refuzon shitjen ... Read More

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

15/04/2019

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar ... Read More

Juventus ofron yllin e madh dhe para për Joao Felixin

14/04/2019

Juventus është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Joao Felix. Juventus ka kohë që po e shikon afër progresin e Joa Felix, andaj dëshiron ... Read More

Bayern Munich insiston për Hudson – Odoi, kampionët gjerman rritin përsëri ofertën për anglezin

04/01/2019

Callum Hudson – Odoi është duke u kërkuar me ngulm nga gjiganti gjerman Bayern Munich. Ylli i ri anglez ka shkëlqyer në disa paraqitje me ... Read More