Tag: ngarkuar

Zbulohet jastëku që ju mundëson të pini birrë edhe kur fleni

24/10/2021

Një inovacion i çuditshëm është publikuar në rrjetet sociale. Në një video të ngarkuar në ‘Youtube’, është prezantuar një jastëk transparent, i cili po ashtu ... Read More

Big Mama në bikini tregon linjat e saj joshëse

16/09/2021

Big Mama, po vazhdon të shijojë ditët e nxehta. Pas një viti të ngarkuar me punët e saj profesionale, Bigi ka gjetur kohë përtu relaksuar ... Read More

Çdo ditë e më e bukur, Edona iu “shkrinë” me fustanin e veshur

28/08/2021

Edona Llalloshi, ka pasur një sezon tejet të ngarkuar në dasma e ahengje familjare. Ajo ka qenë njëra nga këngëtaret më të kërkuara këtë verë, ... Read More

Foto/ Greg Rama për jetë nate, ja reperi që e shoqëron djalin e kryeministrit

07/03/2020

Për Greg Ramën kjo ka qenë një periudhë e ngarkuar. Djali i ish-kryeministrit këtë javë çeli ekspozitën “Ex Nihilo”, në Universitetin e Arteve në Tiranë. ... Read More

Parashikimi i shenjave të horoskopit

06/06/2019

Njihuni me parashikimin e horoskopit. Dashi Do të jeni të ngarkuar me përgjegjësi të mëdha dhe do të keni shumë gjëra për të çuar deri ... Read More

Facebook ka shkarkuar kontaktet e 1.5 milionë përdoruesve pa dijeninë e tyre

18/04/2019

Facebook ka njoftuar se është duke kontaktuar me ata persona kontaktet e të cilëve janë ngarkuar në serverët e kompanisë por gjithashtu përbën skandalin e ... Read More

Dyshime se stafi i Aeroportit të Rinasit bashkëpunoi në grabitje, nuk dha “alarmin e kuq” dhe policisë nuk iu hap dera

11/04/2019

Stafi i koncesionarit “TIA” dhe i shoqërisë “ICTS Albania” që është ngarkuar për të siguruar rendin dhe qetësinë e aeroportit “Nënë Tereza” rezulton të mos ... Read More

Vjedhja e miliona eurove, dëshmitarët rrëfejnë momentin e grabitjes në aeroportin e Tiranës

09/04/2019

Pasagjerë të avionit të linjës Tiranë-Vjenë, ku ishin ngarkuar miliona euro për t’u transportuar drejt Austrisë, kanë treguar për momentin kur grabitësit e armatosur kanë ... Read More

Ky është shkaku pse shihni ëndërra të këqija

31/03/2019

Ekspertët thonë se truri, i cili është i ngarkuar me mendime të rënda të cilat nuk di si t’i përpunojë, ndihmën e gjen në ankthin ... Read More

205,601 pacientë janë vizituar në ambulancat specialistike në Pejë, gjatë vitit 2018

22/01/2019

Gjatë vitit 2018 Spitali i Përgjithshëm në Pejë ka qenë shumë i ngarkuar me punë dhe këtë e dëshmojnë edhe statistikat e punës për vitin ... Read More