Tag: Neymar

Neymar paguan 142 punëtorë pa punuar

16/04/2021

Ja pse Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër koronavirusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin. Instituti “Neymar Jr”, i ... Read More

Mauricio Pochettino flet në lidhje me Mbappen: Do të luftoj deri në fund për të

16/04/2021

Pochettino ka thënë se do të luftoj deri në fund për Mbappen. Neymar ka gëzuar tifozët e PSG, kur deklaroi se është i lumtur në ... Read More

Neymar pritet të nënshkruajë kontratën e re me këtë ekip të madh

05/04/2021

Kontrata e re e Neymar. Neymar Jr nuk ka ndërmend të largohet nga Paris Saint Germain. Sipas raportimeve që vinë nga mediat franceze, sulmuesi brazilian ... Read More

PSG po synon ta ‘blindoj’ Mbappen, ja çfarë mega oferte po përgatitë

19/03/2021

Dy lojtarët më të paguar në Francë aktualisht janë Neymar dhe Kylian Mbappe. Braziliani është më i paguari, ndërsa francezi mban vendin e dytë, pasi ... Read More

Pochettino flet për gjendjen e Neymar, a do të rikthehet?

27/02/2021

Pochettino konfirmon rikuperimin e Neymarit. Mauricio Pochettino ka thënë se Neymar Junior së shpejti do të zbresë në fushë. Ai është duke vazhduar me planin ... Read More

Ndeshja kundër Barcelonës, Neymar rikthehet në stërvitje

26/02/2021

Neymar rikthehet në stërvitje. Dy javë larg ndeshjes së dytë të Paris Saint-Germain kundër Barcelonës, Neymar është kthyer në stërvitjen individuale. Braziliani humbi ndeshjen e ... Read More

Neymar po punon shumë, nuk dëshiron ta humbë ndeshjen kundër Barcelonës

26/02/2021

Neymar po punon shumë që të jetë gati për Barcelonën. Mungoi në fitoren e madhe në ‘Camp Nou’ prej 4-1, por Neymar nuk dëshiron të ... Read More

Neymar nënshkruan kontratë katër vjeçare me gjigantin evropian

02/02/2021

Neymar është futbollisti më i shtrenjtë i të gjitha kohërave. Sulmuesi brazilian kishte kaluar nga Barcelona te Paris Saint Germaini për 222 milionë euro në ... Read More

Neymar merr vendimin e madh për të ardhmen

01/02/2021

Neymar vendos për të ardhmen. Koha kur Neymar shprehet hapur pakënaqësitë e tij në Paris dhe kërkonte rikthimin te Barcelona, duket e largët, pasi sulmuesi ... Read More

Neymar mund të mos startojë kundër Marseille

12/01/2021

Pochettino ende i pasigurt nëse Neymar do të startojë kundër Marseille. Menaxheri i Ligue 1, e ka mirëpritur kthimin e brazilianit po ka thënë se ... Read More

Lëndimi i Neymarit, deklarohet PSG-ja

14/12/2020

PSG deklarohet për lëndimin e Neymar. Paris-Saint Germain përmes një komunikate të publikuar në uebsajtin e tyre, ka treguar gjendjen e sulmuesit, Neymar. Neymar doli ... Read More

U kry, Neymar e Mbappe vendosin për të ardhmen e tyre

10/12/2020

Neymar e Mbappe mbesin te PSG-ja. Sulmuesit Neymar dhe Kylian Mbappe do të mbesin te Paris Saint-Germaini dhe këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i ... Read More