Tag: nënshtruar

Komploti i madh ndaj njerëzimit me PLANdeminë Covid-19

14/11/2020

01:15 | 14 Nëntor 2020 Ekziston një plan i madh për ti’a nënshtruar njerzimin një rifillimi të ri, një «Great Reset», dmth startimi nga e para. Dhe ... Read More

Nëna e Nora Istrefit përfundon në spital, ja si është gjendja e saj shëndetësore

22/09/2020

Nëna e dy këngëtareve të njohura, Nora dhe Era Istrefi është shtruar në spital dhe i është nënshtruar një operacioni. Lajmin e bëri me dije ... Read More

Ndodh mrekullia për foshnjën me dy gojë

29/05/2020

Një vajzë gjashtë muajshe i është nënshtruar një operacioni të vështirë për heqjen e gojës së saj të dytë, e cila ishte e plotë me ... Read More

A e ka kaluar Saimir Kodra COVID-19?

30/04/2020

Pak ditë më parë, Saimir Kodra gjatë emisionit “Stop” tha se i ishte nënshtruar testin dhe kishte rezultuar se kishte kaluar Koronavirusin. Në një lidhje ... Read More

Almeda flet pas operacionit të të birit, kjo është gjendja e tij

01/11/2019

17:16 | 11/01/2019 Foto: Instagram Djali i Almedës dhe Tolgahanit dje i është nënshtruar një operacioni. Sipas medieve turke, Efehan, i është nënshtruar një operacioni ... Read More

E rrallë, foshnja që lindi me shenjën e “Batmanit” në fytyrë i nënshtrohet operimit

11/10/2019

Foshnja amerikane që kishte lindur me shenjë të ‘Batmanit’ në fytyrën e saj iu ka nënshtruar me sukses operimit të parë pas fluturimit në Rusi. ... Read More

Rrahmani flet për kalimin në Serie A: Është një hap i madh

26/06/2019

Mbrojtësi, i lindur në vitin 1994, është duke iu nënshtruar testeve mjekësore në qendrën multifunksionale Don Calabria në Verona, në fund të së cilës ai ... Read More

Ylli i Juventus i nënshtrohet operimit në gju, e kalon me sukses

29/04/2019

Edhe një tjetër lojtar i Juventus i është nënshtruar një intervenimi në gju. Mesfushori i skuadrës, Sami Khedira, do të fillojë rikuperimin e tij për ... Read More

Golden Eagle Ylli fiton derbin lokal ndaj Bashkimit

16/03/2019

Golden Eagle Ylli e ka nënshtruar Bashkimin (86-68) në palestrën “13 Qershori” për të regjistruar fitoren e 15-të sezonale në Superligën e Kosovës në basketboll. ... Read More

Kejvina thotë se atë e kënaqin paratë, thotë se nuk tradhton

20/01/2019

Modelja dhe prezantuesja, Kejvina Kthella, ka dhënë përgjigje interesante kur iu është nënshtruar pyetjeve të pazakonta. Bukuroshja e emisionit “Xing me Ermalin” që rrëmbeu vëmendjen ... Read More