Tag: nënshkruaj

Milan në aksion, po e transferon zëvendësuesin e Kessie nga Franca

14/09/2021

Franck Kessie nuk ka venduar ende të nënshkruaj kontratë të re me Milanin. Kjo ka bërë që drejtuesit e klubit kuq e zi të interesohen ... Read More

Përfundon telenovela,Martinez do ta djersitë këtë fanellë sezonin e ri

18/08/2021

Martinez pritet të nënshkruaj për 5 vite me Interin Lautaro Martinez ka filluar negociatat për zgjatjen e kontratës me Interin. Gazetari Gianluca di Marzio raporton ... Read More

Messi pritet sot të nënshkruajë kontratën e re, këto janë detajet

05/08/2021

Messi rikthehet nga pushimet, gjendet në Barcelonë dhe sot pritet ta nënshkruaj kontratën e re. Ylli argjentinas, Lionel Messi pritet të vendosë lapsin në letër ... Read More

Nuk dorëzohet Milan, synon transferimin e yllit spanjoll

05/07/2021

Milani shpreson të sigurojë shërbimet e Iscos Milani është i interesuar të nënshkruaj me Iscon siç raporton La Gazzetta dello Sport, 29-vjeçari mund të largohet ... Read More

Messi – Barcelona, lajm bombë nga Spanja

21/04/2021

“Messi do ta vazhdojë kontratën me Barcelonën për dy vite” Lionel Messi pritet të nënshkruaj kontratë të re me Barcelonën. Gazetari i njohur, Christian Martin ... Read More

Juventus afër ‘blindimit’ të Kean, ofrohet kontrata e re për lojtarin

25/05/2019

18:05 | 25 Maj 2019 18:05 | 25 Maj 2019 19 vjeçari Moise Kean është afër të nënshkruaj kontratën e re me skuadrën kampione të ... Read More

PD formon koalicionin opozitar

23/04/2019

Partia Demokratike (PD), pritet të nënshkruaj marrëveshjen për krijimin e koalicionit opozitar. Siç bëhet me dije, me koalicionin e PD bashkohen partitë kryesore të opozitës, ... Read More

Sopoti, Kryeministri i gatshëm për marrëveshje

22/01/2019

22 Janar 2019 / 15:06 Qeveria shprehet e gatshme të nënshkruaj marrëveshje dëmshpërblimi me ish të dënuarit në rastin Sopoti. Kryeministri Zoran Zaev, ndonëse nuk ... Read More

Ivanov refuzon ta firmos Marrëveshjen me Greqinë

26/06/2018

26 June 2018 / 10:04 Presidenti i vendit, Gjroge ivanov, solli vendim që të mos e nënshkruaj Ligjin për ratifikimin e Marrëveshjes për emrin me ... Read More

Ivanov nuk e pranon marrëveshjen me Greqinë

13/06/2018

13 June 2018 / 17:10 Presidenti Gjorge Ivanov njoftoi se nuk do ta mbështesë dhe nuk do ta nënshkruaj marrëveshjen me Greqinë për emrin. Ai ... Read More

Spasov: Ivanov po e destabilizon vendin

15/03/2018

15 March 2018 / 12:59 Presidenti Ivanov nuk ka hapësirë të zgjedh nëse do të nënshkruaj ose jo ligjin për gjuhët, kur i njëjti është ... Read More