Tag: Nebijaj

Moderatorja feston sot ditëlindjen, Isli Islami e surprizon në emision: Të duam shumë

21/07/2020

Moderatorja Ori Nebijaj feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga miku i saj i zemrës ... Read More

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

U përfol për një lidhje, mikesha e tyre nxjerr zbuluar Orin dhe Islin

30/01/2020

Moderatorët e dashur për publikun, Ori Nebijaj dhe Isli Islami për një kohë të gjatë u përfolën për lidhjen e tyre të fshehtë. Së fundmi, ... Read More