Tag: ndjen

Vajza e Gjyste Vulaj sfidon të ftohtit, në mes të borës del me bluzën transparente

13/04/2021

Vajza e Gjyste Vulaj nuk e ndjen të ftohtit, në mes të borës del me bluzën transparente Rosana Vulaj, është vajza e vetme e këngëtares ... Read More

Konkurrenti i Për’puthen thotë se ndjen mall për ish gruan

28/03/2021

Shkoi për t’u përputhur, konkurrenti thotë se ndjen mall për ish gruan. “Për’puthen +40” është bërë njëri nga emisionet më të shikuara në shqiptari. Vëmendje ... Read More

Rita Ora poston video me veshje tradicionale shqiptare, shpërthen rrjeti

09/02/2021

Rita Ora ka treguar edhe njëherë krenari që ndjen për faktin e të qënurit shqiptare. Pas fotove hot, dhe lajmeve të shumta rreth saj, këngëtarja ... Read More

“I ndalova diçka që e ka pasur ëndërr”, Sabri Fejzullahu zbulon pendesën më të madhe që ka bashkëshortja e tij

16/06/2020

Këngëtari Sabri Fejzullahu e ka treguar gjithmonë hapur dashurinë e madhe që ndjen për bashkëshorten e tij Nerën. Por për shkak të xhelozisë, ai e ... Read More

Ervin Bushati ka një kërkesë për televizionet: Më ka marrë malli për telenovelat me të puthura dhe gra me rroba banje

03/03/2020

Deputeti Ervin Bushati ndjen nostalgji për telenovelat me gra të bukura. Duke e vënë theksin tek ndikimi që këto telenovela kanë, ai gjykon se në ... Read More

Fakte që shtangin: Po, ka një jetë pas vdekjes, por ajo zgjat vetëm disa minuta

11/05/2019

Pas vdekjes së trurit gjithçka përfundon. Vetëdija është zhdukur dhe njeriu nuk ndjen asgjë. Por a është kjo e vërtetë? FOCUS Online paraqet katër fakte ... Read More

Revolucion te Man Utd, largohen 11 lojtarë

18/04/2019

Manchester United ndjen nevojën për ndryshime të mëdha në skuadër në verën e vitit 2019. Eliminimi i turpshëm nga Barcelona në Ligën e Kampionëve, dhe ... Read More

Gruaja që nuk ndjen asnjë dhimbje, si shkak i një mutacioni të rrallë gjentik

29/03/2019

o Cameron gruaja 65- vjeçare e di se duart e saj po digjen vetëm kur ndjen aromën e tymit. Ajo shpeshherë pëson djegie në duar ... Read More

Benzema: Tani jam lider, më parë ndihmoja Ronaldon të shënonte gola

25/02/2019

Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, ka thënë se tani e ndjen vetën lider te Los Blancos. Francezi thotë se sa ishte Cristiano Ronaldo në ... Read More

Godin: Ishte ndeshje e mrekullueshme, Atletico bëri paraqitje të kompletuar

21/02/2019

Diego Godin e ndjen se Atletico Madridi bëri një paraqitje të kompletuar dhe efektive, si në mbrojtje ashtu edhe në sulm, për të mposhtur Juventusin ... Read More

Valverde mbron vendimin: Rotacionet me Messin janë për të mirën e ekipit

26/01/2019

Ernesto Valverde nuk ndjen keqardhje apo pendim për vendimin e tij për të pushuar Lionel Messin në humbjen e Barcelonës në Copa del Rey ndaj ... Read More