Tag: ndjekje

Stephan El Shaarawy transferohet te rivali i Milanit

23/01/2021

Punë e kryer, Stephan El Shaarawy rikthehet në Serie A. Pas një ndjekje gjashtë-mujore, më në fund është kryer për kthimin e Stephan El Shaarawy ... Read More

Milan gjen talentin e madh në Belgjikë

11/01/2021

Milan në ndjekje të talentit të Anderlecht. Milan është duke e ndjekur me vëmendje të madhe situatën nëpër të cilën është duke kaluar talenti i ... Read More

Grabitet diamanti 50 karatësh, me vlerë 1,6 milionë euro

25/10/2019

Policia japoneze është vënë në ndjekje të një diamanti 50 karatësh, me vlerë 1,6 milionë euro, i grabitur në një argjendari në Yokohama. “Diamanti i ... Read More

Prishtina pret Drenicën në ndjekje të kreut, Trepça 89 dhe Liria përballen për mbijetesë

28/04/2019

Prishtina pret Drenicën në ndjekje të kreut, Trepça 89 dhe Liria përballen për mbijetesë Superliga e Kosovës vije sot me dy ndeshje mjaft interesante, në ... Read More

Klopp tregon si është izoluar në ndjekje të ëndrrës për titullin e Premierligës

21/04/2019

Klopp tregon si është izoluar në ndjekje të ëndrrës për titullin e Premierligës Trajneri i Liverpool ka zbuluar një detaj interesant të tijin, në rrugëtimin ... Read More

Zbatimi i shqipes në gjykata dhe prokurori

11/04/2019

Alsat 2019-04-11T16:01:11+02:00 Prokuroria Themelore Publike e Shkupit si dhe Prokuroria për ndjekje të krimit të organizuar, kanë plotësuar memorandumet dhe vulat me përcaktuesin gjeografik të ... Read More

Ruskovska konfirmon: Gruevski në Hungari nën shoqërimin e diplomatëve hungarez

31/01/2019

31 Janar 2019 / 13:49 Prokurorja për ndjekje penale të krimit të organizuar dhe korrupsionit, Villma Ruskoska, tha se nuk e ka të qartë se ... Read More

Leno: Hudson-Odoi do të jetë i dobishëm për Bayernin

30/01/2019

Bernd Leno tash e sa kohë është Bayern Munich është në ndjekje të Callum Hudson-Odoit. Portieri gjerman pranon se është impresionuar nga adoleshenti i Chelseat, ... Read More

Zeneli refuzon Fenerbahcen, por në garë futet edhe kampioni në fuqi Galatasaray

04/01/2019

Gjiganti turk, Fenerbahce prej kohësh është vënë në ndjekje të Arber Zenelit. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës ka zgjuar interesimin e Fenerbahces pas paraqitjeve të ... Read More

Komisioni pranë PPRM: Deri në orën 10:00 nuk është paraqitur incident penal juridik apo më serioz

30/09/2018

Komisioni për ndjekje të parregullsive të mundshme të kryera gjatë organizimit dhe zbatimit të referendumit informon se deri në orën 10:00 sot në mëngjes nuk ... Read More