Tag: Ndeshja

Lautaro tregohet i madh, i kërkon falje Contes

13/05/2021

Lautaro i ka kërkuar faljes Contes dhe bashkëlojtarëve pas gjestit të bërë në ndeshje me Romën. Ndeshja mes Interit dhe Romës nuk kaloi aq mirë, ... Read More

Kjo video e publikuar nga Milani – do t’i frikësojë edhe lojtarët e Juventusit

09/05/2021

Juventus – Milan është ndeshja derbi e javës së 35-të në Serie A. Të dy ekipet po luftojnë për vendet që dërgojnë në Champions League ... Read More

Mësohet data kur do të zhvillohet derbi anglez, Manchester United – Liverpool

05/05/2021

Data e caktuar Ndeshja e paraparë të luhej të dielen, mes Manchester United dhe Liverpool është shtyer për shkak të protestave të Manchester United. Fansat ... Read More

Fusha në gjendje jo të mirë, fillon ndeshja Man City – PSG

04/05/2021

Takimi i parë mes dy skuadrave Ka filluar ndeshja e dytë gjysëmfinale mes Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në ... Read More

Ndërpritet ndeshja Ponte Prizreni – Peja, pejanët akuzojnë vendasit për dhunë pas pjesës së parë

04/05/2021

Ndeshja vendimtare e gjysmëfinales së play-offit të Superligës në basketboll mes Ponte Prizrenit dhe Pejës është ndërprerë pas pjesës së parë. Pikërisht pas mbylljes së ... Read More

Ndeshja Gjilani-Drita do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, refuzohet kërkesa për lokacionin

29/04/2021

Refuzohet kërkesa për lokacionin, ndeshja ndërmjet Gjilanit dhe Dritës do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan. Dueli ndërmjet Gjilanit dhe Dritës në kuadër ... Read More

Juventus-Atalanta luhet me tifozë në stadium

29/04/2021

Është marrë vendimi që ndeshja Juventus-Atalanta luhet me tifozë në stadium. Tifozët janë rrugës për t’u rikthyer në stadiume edhe në Itali. Finalja e Kupës ... Read More

Ndeshja Barcelona – Getafe, këto janë formacionet zyrtare

22/04/2021

Do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Getafes. Barcelona ka përballë Getafen në kuadër të xhiros së 31-të të La Ligas. “Blaugranët” kërkojnë që të ... Read More

Milan – Sassuolo, shënohet një gol i jashtëzakonshëm

21/04/2021

Po zhvillohet ndeshja mes Milanit dhe Sassuolos. Calhanoglu e kalon Milanin në epërsi me një supergol. Milani i ka shënuar gol Sassuolos në San Siro. ... Read More

Juventus dhe katastrofa 80 milionëshe

19/04/2021

Katastrofa 80 milionëshe e Juventusit. Ndeshja ndaj Atalantas solli vetëm të këqija për skuadrën e Andrea Pirlos. Përveç humbjes, mesfushori i kësaj skuadre Arthur zhvilloi ... Read More

Bayerni e shokon PSG-në, çfarë ndeshje

13/04/2021

Golat e ndeshjes. Ndeshja mes PSG-së dhe Bayernit është bërë shumë interesante. Në minutën e 40-të, Bayerni e ka gjetur golin e epërsisë në Parc ... Read More

Gjest i madh: Në Turqi ndërpritet ndeshja – lojtarët dhe portieri që ishin me agjërim bëjnë iftar

13/04/2021

Në Turqi ndërpritet ndeshja – lojtarët dhe portieri që ishin me agjërim bëjnë iftar. Në ndeshjen Giresunspor-Keçiörengücü, e vlefshme për janë e 30-të të Ligës ... Read More