Tag: ndau

Pse këto moderatore shqiptare i marrin fëmijët me vete në punë?

07/04/2021

Moderatoret shqiptare Pak ditë më para Bieta Sulo ndau disa pamje nga ambientet e ‘Top Channel’, aty ku shihej se pak para nisjes së emisionit ... Read More

Arjola Demiri tregon mes lotëve momentet më të vështira në jetë: Kam rrëmbyer fëmijën tim!

04/03/2021

Arjola ndau një histori shumë prekëse, që lidhet me periudhën e divorcit dhe marrjen e kujdestarisë së fëmijëve, konkretisht të vajzës së saj të madhe, ... Read More

Çfarë po ndodh mes Robertit dhe modeles italiane? ‘zhdukin’ njëri-tjetrin…!

13/02/2021

Robert Berisha duket se ndau rrugët me Maria Bove. Ditët e fundit, Robert Berisha ka qenë emër shumë i komentuar në shtypin rozë, për shkak ... Read More

Nëna tmerrohet kur e sheh djalin e saj në lavatriçe

05/02/2021

Një burrë ndau një foto të makinës së tij larëse që tregon fytyrën e një fëmije, i cili duket sikur është bllokuar brenda. Ai shpjegoi ... Read More

Afërdita Demaku flet për kohën kur burri dhe vajza e saj u prekën nga koronavirusi

04/12/2020

Covid-19 e ndau për një kohë nga bashkëshorti Afërdita Demakun. Këngëtarja e njohur Afërdita Demaku tregon rrëfimin e saj gjatë kohës sa burri dhe vajza ... Read More

Eliona Pitarka në pritje të ëmbël? Reagon për herë të parë aktorja e humorit

04/12/2020

Aktorja e humorit Eliona Pitarka, pak kohë më parë ndau në rrjetet sociale lajmin e bukur se i kishte thënë “Po” propozimit për martesë  të ... Read More

Gabriel Garko bën rrëfimin mes lotësh/ Aktori i famshëm italian pranon se është gay

26/09/2020

Aktori i famshëm Gabrielo Garko, ditën e djeshme ndau me publikun një sekret të madh nga jeta e tij.I ftuar special në “Big Brother Vip” ... Read More

Këngëtari shqiptar humb njeriun e shtrenjtë: Do të më mungosh shumë

18/08/2020

Këngëtari i dashur për publikun Sabri Fejzullahu ndau një lajm të trishtë me ndjekësit e tij në Instagram. Përmes një postimi, këngëtari njoftoi se ka ... Read More

Kjo këngëtare e njohur ushqehet gjysmë e zhveshur

14/04/2019

Jessie J u shfaq gjysmë e zhveshur teksa po ushqehej. Këngëtarja 31-vjeçare ndau me ndjekësit foton seksi nga dhoma e saj e hotelit në Zvicër, ... Read More

Mbrëmë ndau rrugët me Lakers, Walton është afër të bëhet trajner i kësaj skuadre të NBA

13/04/2019

Mbrëmë ndau rrugët me Lakers, Walton është afër të bëhet trajner i kësaj skuadre të NBA Mbrëmë faqja zyrtare e Los Angeles Lakers kanë bërë ... Read More

Gold AG me kryeministrin në nderim të dëshmorëve të Hasit

12/04/2019

Gold AG ka publikuar një fotografi bashkë me kryeministrin Ramush Haradinaj. Gold AG ndau një imazh me ndjekësit, ku shihet bashkë me kryeministrin Ramush Haradinaj, ... Read More

Miley Cyrus pozon gjysmë e zhveshur në setin e ri

07/04/2019

Miley Cyrus ka habitur me fotografitë e fundit që ndau me ndjekësit në Instagram. Miley Cyrus ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, të ... Read More