Tag: ndarje

Çifti në ditë të arta/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj s’i kursejnë fotot me njëri-tjetrin

13/03/2021

Pavarësisht se herë pas here janë përfolur për ndarje, dyshja janë bashkë dhe shumë të lumtur.Këtë na e ka treguar edhe mbrëmë moderatorja, e cila ... Read More

Në mes të thashethemeve për ndarje nga Patrisi, Tuna nxjerr banesën në shitje

10/03/2021

Tuna shpallë banesën në shitje, në mes të thashethemeve për ndarje nga Patrisi. Ka disa javë tashmë që thashethemet për një ndarjen të Tunës dhe ... Read More

Tuna shtatzënë? – Zbulohet e vërteta

23/01/2021

Tuna shtatzënë për herë të dytë. Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin. Emisioni ... Read More

Pas lajmeve për ndarjen reagon e dashura e Seldit, tregon gjithçka

05/12/2020

Sindi reagon pas lajmeve për ndarje nga Seldi. Tre muaj më parë Seldi bëri publike lidhjen me partneren e tij, Sindin, në ditën kur ajo ... Read More

Pas dy muajsh ndarje, Bora Zemani pajtohet me Donald Veshajn

24/10/2020

Ishte mesi i gushtit kur në media filloi të përflitej për një ndarje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Një muaj pasi moderatorja Bora Zemani ... Read More

Modelja shqiptare pajtohet me aktorin e njohur indian, çifti pushime së bashku

12/02/2020

Në media prej disa ditësh është për folur për ndarje të një prej çifteve më simpatik, aktorit indian Ashish Kapoor dhe modeles shqiptare Ilda Kroni. ... Read More

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen dorë për dore në Tiranë

15/05/2019

19:49 | 15 Maj 2019 19:49 | 15 Maj 2019 Fotografia po bën xhiro në rrjet. 6 vite bashkë, u duk se përfunduan në ndarje ... Read More

Fusha e futbollit që shtrihet në dy shtete

02/05/2019

Shënimet e kufijve mes vendeve fqinje gjithmonë jo rrallë herë kanë sjellë ndarje interesante të vendeve që ndodhën pranë kufijve. I njëjtë është rasti edhe ... Read More

Kënga “Ma Jolie” dedikim? Gent Fatali tregon të vërtetën

14/04/2019

Kënga e fundit e Gent Fatalit flet për ndarje ku kujtohen momentet më të bukura në lidhje, ai tregon se a është dedikim ky projekt. ... Read More

Këto gjëra ua dëmtojnë lidhjen më shumë se tradhtia

31/03/2019

Disa nga gjërat më të këqija që çojnë në një ndarje nuk përfshijnë gjithnjë tradhtinë, por janë të vogla e të rrezikshme.GënjeshtratFshehja e gjërave ose ... Read More

Young Zerka sjell projektin e ri “Ting Ting”

15/03/2019

Vetëm një ditë pas spekulimeve për ndarje, Young Zerka ka sjellë projekti e ri. Kënga është bahskëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo. Titulli i projektit ... Read More

Hadise akuzohet se po shkatërron romancën e Murat Bozit dhe Asli Enverit

11/02/2019

Murat Boz dhe Asli Enveri tashmë kanë rinisur romancën e tyre pas një ndarje njëvjeçare. Këngëtari dhe aktorja me prejardhje shqiptare ishin ndarë në vitin ... Read More