Tag: ndal

Linda Halimi provokon me bikini, foto seksi të këngëtares

24/11/2020

Qëkur humbi peshë, Linda Halimi nuk i ndal fotot provokuese. E tillë ka qenë këngëtarja edhe në setin e fundit, ku ka ngritur temperaturat me ... Read More

Morena nuk i ndal provokimet, tregon të pasmet nga shkallët

14/11/2020

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale. Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive ... Read More

Afërdita Dreshaj në këtë mënyrë po e rrezikon shtatzëninë

11/11/2020

Afërdita Dreshaj nuk e ndal fitnesit edhe gjatë shtatzënisë, tregon rezultatin e linjave trupore në muajin e gjashtë. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, ... Read More

“Zemra ime i përket dikujt tjetër”, dhëndri ndal dasmën në gjysmë, ja reagimi i nuses

07/11/2020

Dhëndri ndal dasmën në gjysmë. Deklarata e një dhëndrit kishte përlotur dasmorët gjatë ceremonisë së një dasme në Portugali. Bëhet fjalë për një çift nga ... Read More

Lille e mposhtë bindshëm Milanin në “San Siro”

05/11/2020

Lille e ndal AC Milanin, e mposhtë bindshëm në “San Siro”. Lille ka bërë befasinë duke mposhtur në udhëtim AC Milanin, skuadër që nuk di ... Read More

“Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…”, moderatorja tregon gabimin në prenotim

13/08/2020

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ishte e ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan. Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite ... Read More

Demi Rose nuk lë vend për imagjinatën, tërbon ndjekësit me bikini të kuqe

09/06/2020

Demi Rose nuk ka lënë shumë vend për imagjinatën në fotot e fundit. Ajo nuk ndal pozat e nxehta në rrjetet sociale, duke tërbuar kështu ... Read More

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni

11/10/2019

Kardashian kishte veshur një fustan të ngushtë bezhë dhe u ndal për të bërë foto me fansat lokalë. Pagëzimi u mbajt në Holy Echmiadzin, katedralja ... Read More

Fero i bën dhuratë luksoze vetes

21/09/2019

22:32 | 09/21/2019 Reperi është pa kontratë, por nuk i ndal shpenzimet. Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ... Read More

‘Pse je me to’ kënga e re nga Yll Limani

24/08/2019

16:31 | 08/24/2019 Yll Limani ka publikuar projektin e ri muzikor. Yll Limani nuk ka ndërmend të ndal hovin e tij, artisti sapo ka publikuar ... Read More

Man City përgatit 100 milionë euro për super mesfushorin

30/04/2019

Skuadra e Manchester City nuk e ka ndërmend të ndal përforcimet, përkundër fondit të jashtëzakonshëm të lojtarëve në skuadër. Pep Guardiola dëshiron që mesfusha të ... Read More

Rita Ora nis përgatitjet për “Met Gala”

29/04/2019

Ani pse është shumë e zënë me turne, Rita nuk e ndal asnjëherë aktivitetin fizik në palestër. Rita Ora ka publikuar një fotografi në Instagram, ... Read More