Tag: ndahen

Nuk përmbahen më, Monika e Arjola me skena të nxehta në vaskë

29/12/2021

Në shtëpinë e Big Brother VIP është shtuar një suitë ku banorët që ndahen në çifte mund ta shijojnë për 24 orë. Të parat ishin ... Read More

Gara për Topin e Artë, në këtë pozitë renditet Ronaldo

29/11/2021

Në Paris të Francës po mbahet ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, teksa do të ndahen edhe disa çmime tjera. Janë zbuluar edhe tri ... Read More

E papritur: Çifti i njohur ndahen pas tri vitesh martesë

09/11/2021

Çifti i njohur ndahen pas tri vitesh martesë. Çifti i njohur Stevie dhe Faith Evans kanë vendosur të ndahen. Stevie J po hedh poshtë martesën ... Read More

Shakhtari dhe Interi ndahen në paqe

28/09/2021

Akoma pa fitore, Shakhtari dhe Interi ndahen në paqe. Shakhtar Donetsku dhe Interi kanë luajtur pa gola (0-0) në ndeshjen e dytë të fazës grupore ... Read More

Tea del në darkë më Beartin, veprimi i saj “shokon” të gjithë

21/02/2021

Bearti e Tea nuk ndahen nga njëri tjetri. Ka vite që showbizi shqiptar dhe jeta publike në përgjithësi nuk ka njohur një dyshe më të ... Read More

Këto produkte personale mos i ndani kurrë me të tjerët

01/02/2021

Disa produkte të kujdesit personal nuk duhet të ndahen kurr me të tjerët për shkak se mund të bëhen burim  inf.eksionesh. Ju duhet të tregoheni ... Read More

Përse meshkujt ndahen, përse e bëjnë këtë edhe femrat?

08/06/2020

Derisa vajzat ndahen për çështje personale, meshkujt kanë interesime të tjera. Ato ndahen sepse nuk dëshirojnë obligimet, ndërkaq ata kur humbin interesimin! Femrat përpiqen të ... Read More

Për shtesat e fëmijëve duhet legjislacion shtesë

09/01/2019

Kuvendi i Kosovës, vitin e kaluar e ka miratuar një rezolutë përmes së cilës parashihet që të ndahen shtesa prej 10 euro për fëmijët në Kosovë, ... Read More

Strugë, tiketa parkimi pa vula dhe pa llogari fiskale

25/08/2018

25 August 2018 / 16:35 Fleta të thjeshta pa vulë dhe llogari fiskale ndahen për parkim në Strugë gjatë gjithë verës. Për këtë paguhet 50 ... Read More