Tag: Napoli

Gattuso afër largimit nga Napoli, shkon tek rivalët e napolitanëve

09/04/2021

Lamtumirë Napoli, Gattuso tek rivalët e napolitanëve. Qëndrimi i Gennaro Gattusos tek Napoli pas këtij sezoni duket se është një gjë shumë e vështirë për ... Read More

Napoli vendos për Bakayokon

08/04/2021

Napoli vendos ta lirojë Bakayokon. Napoli ka vendosur të mos e blejë mesfushorin Tiemoue Bakayoko nga Chelsea, duke lënë të hapur rikthimin në Francë te ... Read More

Rrahmani largohet nga Kombëtarja, kjo është arsyeja

24/03/2021

Rrahmani largohet nga Kombëtarja shkaku i lëndimit dhe kthehet në Napoli. Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, e ka lënë kampin e ekipit kombëtar ... Read More

Revulocioni i Napolit në verë

21/03/2021

Napoli do të bëjë revolucion në verë. Sipas Il Corriere del Mezzogiorno, Napoli po përgatitet për një revolucion në verë, me një trajner të ri ... Read More

Napoli publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Romës – A do të luaj Rrahmani

20/03/2021

Napoli publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Romës. Napoli ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen ndaj Romës. Napoli ka publikuar listën ... Read More

Milan po e hup shansin për titull, mposhtet në shtëpi nga Napoli

14/03/2021

Napoli fiton derbin ndaj Milanit midis “San Siro”. Napoli ia ka dal të mposht në udhëtim AC Milanin në “San Siro”. “Napolitanët” fituan me rezultat ... Read More

Milan synon fitoren ndaj Napolit, këto janë formacionet zyrtare

14/03/2021

Formacionet zyrtare: Milan – Napoli AC Milan është nikoqir i Napolit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 27-të në Seria A. “Rossonerët” janë në garë ... Read More

Napoli me shumë mungesa ndaj Milanit

13/03/2021

Napoli me shumë mungesa ndaj Milanit, ndër ta edhe Rrahmani. Hirving Lozano, Kostas Manolas, Andrea Petagna dhe Amir Rrahmani janë jashtë skuadrës së Napolit për ... Read More

Pas fitores, Napoli merr lajmin e keq

08/03/2021

Napoli konfirmon lëndimin e Ghoulam, ka dëmtuar gjurin. Napoli ka konfirmuar se Faouzi Ghoulam ka pësuar lëndim në gju, me raportimet që thuhet se mund ... Read More

Ylli i Napolit drejt largimit, Bayern duhet të jap 60 milionë euro

06/03/2021

Sirena gjermane për Koulibaly, mbrojtësi pothuajse i larguar nga Napoli. Mbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly, i ka ditët e numëruara në klubin italian. Në fakt ... Read More

Formacionet zyrtare: Napoli – Benevento, starton Rrahmani

28/02/2021

Napoli është nikoqir i Beneventos, sfidë e vlefshme për xhiron e 24-të në Seria A. Vendasit pavarësisht mungesave synojnë fitore me shpresën të përfundojnë në ... Read More

Ndeshja kundër Beneventos, publikohet lista e lojtarëve të Napolit

28/02/2021

Publikohet lista e lojtarëve të Napolit. Napoli do të ndeshet me Beneventon në kuadër të xhiros së 24-të të Serie A. Gennaro Gattuso ka marrë ... Read More