Tag: Mustafit

Barcelona – Mustafi, vjen lajmi i fundit

24/12/2020

Barcelona heq dorë nga transferimi i Shkodran Mustafit. Barcelona thuhet se ka hequr dorë nga transferimi i qendërmbrojtësit të Arsenalit, Shkodran Mustafi, pavarësisht që agjenti ... Read More

Bomba e ditës: Shkodran Mustafi në Barcelonë

23/12/2020

Agjenti i Shkodran Mustafit konfirmon bisedimet me Barcelonën për shqiptarin. Agjenti i Shkodran Mustafit ka konfirmuar se janë zhvilluar bisedime me Barcelonën lidhur me një ... Read More

Arsenal 1-4 Manchester City, këto janë notat e lojtarëve

22/12/2020

Arsenal 1-4 Manchester City, nota e Shkodran Mustafit dhe të tjerëve. Manchester City e mposhti 4-1 Arsenalin për të kaluar në gjysmëfinale të EFL Cup. ... Read More

Emery thotë se Mustafi mund të largohet

10/08/2019

23:52 | 08/09/2019 Unai Emery ka pranuar se i ka thënë Shkodran Mustafit të gjejë një klub të ri. Trajneri i Arsenalit ka përdorur mbrojtësin ... Read More

Arsenal e transferon lojtarin e Barcës për 70 milionë euro

19/04/2019

Arsenal po mendon t’ia rris konkurrencën Shkodran Mustafit në fazën e mbrojtjes. ‘Goal.com’ në versionin anglez raporton se Arsenal do të tentojnë të përforcojnë mbrojtjen ... Read More