Tag: Musta

Aulona Musta i lë të gjithë pa fjalë, pozon nudo për kopertinën e revistës së njohur

15/02/2021

Nudo, me flokët e lagur dhe në super formë, Aulona Musta ka surprizuar të gjithë me foton e fundit ku shfaqet në kopertinën e revistës ... Read More

“Është mrekulli që jam gjallë”, Aulona Musta flet për sëmundjen që i rrezikoi jetën

07/11/2020

Gazetarja dhe moderatorja Aulona Musta se ajo nuk ka pasur një fëmijëri, si gjithë moshatarët e tjerë.Gjatë një interviste, Aulona Musta tha se vuante nga ... Read More

Pas operacionit të hundës, Aulona Musta zbulon ndërhyrjen e radhës

22/02/2020

Moderatorja  e njohur Aulona Musta, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur për ndërhyrjet estetike. Pak ditë më parë ajo bëri një ndërhyrje ... Read More