Tag: Murataj

Gjykata pushon hetimet ndaj Admir Muratajt për grabitjen në Rinas

14/05/2019

Gjykata për Krimet e Rënda në Shqipëri pushoi çështjen ndaj Admir Murataj, duke konfirmuar zyrtarisht vdekjen e tij. Prokuroria dorëzoi certifikatën e vdekjes, aktin daktiloskopik ... Read More

Grabitja në Rinas, kush e vrau Admir Murataj? Ja çfarë thanë efektivët që qëlluan mbi të (Video)

09/05/2019

Vrasja e Admir Murataj në grabitjen e milionave eurove në Aeroportin e Riansit në Shqipëri më 9 prill vazhdon të mbetet ende kemi për publikun. ... Read More

Grabitja në Rinas, ekspertiza mjekoligjore konfirmon: Viktima në Tapizë është Admir Murataj

03/05/2019

Ekspertiza mjeko-ligjore ka dorëzuar aktin e vdekjes së Admir Murataj në Prokurori. Sipas ekspertizës, Murataj është vrarë nga një plumb dhe se gjurmët e gishtave ... Read More

Para grabitjes në Rinas, Murtaj jetonte i qetë mes Tiranës (Foto)

27/04/2019

Admir Murataj dhe Klement Çala ishin dy nga njerëzit më të kërkuar në Shqipëri, pas arratisjes nga burgu grek në vitin 2013. Jo vetëm që ... Read More

Merret në pyetje gruaja e Admir Murataj, gjenden gjurmë gishtash në furgonin e grabitësve (Video)

17/04/2019

Prokurorët kanë nisur marrjen në pyetje të familjarëve të Admir Murataj, i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes së 9 prill në Rinas. Albana Alimemeti ... Read More

Profili i Admir Murataj, hundë boksieri, mjekër me vrimë por ja si ndryshoi ai (Foto)

16/04/2019

Profili i Admir Murataj, 47-vjeçarit të akuzuar për disa grabitje, më e fundit ajo e 9 prillit në aeroportin e Rinasit që i mori dhe ... Read More

Rrëfehet vëllai i Admir Muratajt që grabiti rreth 10 milionë euro në Aeroportin e Rinasit

16/04/2019

Cen Murataj, vëllai i Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë të martën e kaluar pas grabitjes së miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, ka ... Read More

Brenda vilës luksoze të grabitësit të vrarë në aeroportin e Rinasit (Foto)

10/04/2019

Admir Nikaj apo Admir Murataj është grabitësi i vrarë të martën pas grabitjes në aeroportin e Rinasit. Viktima është njohur nga bashkëshortja dhe familjarët e ... Read More