Tag: Muqiqit

Një super-femër si motra e Albatritit, lë ‘gojëhapur’ në pamjen e fundit

03/12/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More

Motra e Albatrit Muqiqi vjen me urimin më të veçantë për festën e Flamurit

29/11/2020

Familja e Merita Spahiut dhe Nysret Muqiqit o vazhdojnë të jenë një ndër familjet mëtë përfolura në publik. Ata njihen për kontributin e tyre në ... Read More

Kunata e Egzonës vishet e rregullohet bukur, po duket si ‘kukull’

13/11/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More

Motra e Albatritit bën një ndryshim në pamje, ja si po duket tani

21/10/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More

Albatriti lanson klipin e këngës “Nuk e meriton”

04/02/2019

“Nuk e meriton” është titulli i këngës më të re të Albatrit Muqiqit që është publikuar me videoklip. Autori i shumë hiteve, Irkenc Hyka, e ... Read More