Tag: mungojë

Milan humb Donnarumman për këtë ndeshje

13/01/2021

Donnarumma i mungon Milanit në çerekfinale të Kupës së Italisë. Gianluigi Donnarumma do mungojë në ndeshjen e radhës të Kupës së Italisë, pas protestave që ... Read More

Philippe Coutinho përfundon operacionin, ja sa do të mungojë

02/01/2021

Coutinho përfundon operacionin, konfirmohet sa do të mungojë. Philippe Coutinho u lëndua në ndeshjen ndaj Eibarit e cila u mbyll në fund me rezultat të ... Read More

Arsenal jep lajmin e keq para ndeshjes kundër Man Cityt

22/12/2020

Aubameyang do t’i mungojë sonte Arsenalit në ndeshjen kundër City. Sulmuesi i Gunners ka qenë jashtë për shkak të një lëndimi në muskul dhe nuk ... Read More

Werder Bremen – Dortmund, formacionet zyrtare

15/12/2020

Rashica do të mungojë në ndeshjen e sotme të Bremen kundër Dortmund. Borussia Dortmund tashmë me Lucas Favren e shkarkuar, udhëton te Ëerder Bremen, për ... Read More

Hazard rrezikon të mungojë në këto super përballje

30/11/2020

Real Madridi në frikë, Hazard rrezikon të mungojë në këto super përballje. Sulmuesi i Real Madridit, Eden Hazard rrezikon të mungojë tri javë pas lëndimit ... Read More

Hazard do të mungojë kaq ndeshje te real Madrid

30/11/2020

Mësohet sa do të mungojë Hazard. Futbollisti i Real Madrid, Eden Hazard, lëshoi fushën në ndeshjen e fundit të kundër Alaves në kuadër të xhiros ... Read More

Milan merr lajmin e keq para derbit me Napolin, lëndohet ylli i madh

20/11/2020

Rafael Leao lëndohet dhe do të mungojë disa javë. Milani ka konfirmuar se Rafael Leao ka pësuar një lëndim në kofshë gjatë kohës me përfaqësuesen ... Read More

Lajm i keq për Milanin, lëndohet ylli i madh

19/11/2020

Rafael Leao pritet t’i mungojë Milanit dy javë. AC Milani ka konfirmuar se sulmuesi Rafael Leao ka pësuar lëndim me Kombëtaren dhe do mungojë për ... Read More

Fati operohet me sukes, Barcelona jep lajmin e keq për tifozët

09/11/2020

E konfirmon Barça, Ansu Fati operohet me sukses, do të mungojë gjatë. Ansu Fati do të jetë jashtë fushave së paku katër muaj. Barcelona ka ... Read More

Lëndohet Aro Muric, mësohet se sa kohë do të mungojë

20/10/2020

Është lënduar Aro Muric dhe është mësuar se sa kohë do të mungojë ai. Aro Muric do të jetë jashtë fushave për tri javë. Skuadra ... Read More

Nëse shtoni dy lugë kripë në shampon e flokëve, do të habiteni me rezultatet

07/06/2020

Kripa është një ndër ato produkte që nuk duhet të mungojë kurrë në kuzhinën tuaj, por jo vetëm. Përdorimi i kripës në flokë është një ... Read More

Galaxy S11 do ti mungojë një detaj “premium” por askush nuk ka për tu ankuar

19/11/2019

Ky dizajn flagshipi me shumë gjasa do të mungojë në Galaxy S11. Sipas burimeve të industrisë, Galaxy S11 nuk do të ketë ekran me pjesët ... Read More