Tag: Munchen

Union Berlin ndal Bayernin

12/12/2020

Ndalet Bayern, barazon me Union Berlin. Union Berlin dhe Bayern Munchen barazuan në kuadër të xhiros së 11-të të Bundesligës. Vendasit befasuan kur shënuan në ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare, Union Berlin – Bayern Munchen

12/12/2020

Union Berlin – Bayern Munchen, formacionet zyrtare. Union Berlin dhe Bayern Munchen do të ndeshen në mes vete në kuadër të xhiros së 11-të të ... Read More

Ndeshja Bayern Munchen – Salzburg, shënohet një super-gol

03/11/2020

Po vazhdon ndeshja mes skuadrës së Bayern Munchenit dhe Salzburgut. Bayern Munchen ka përmbysur rezultatin kundër Salzburgut të Mërgim Berishës. Përmbysja erdhi për Bayernin pasi ... Read More

Bayern dhe Dortmund vazhdojnë me fitore në Bundesligë

31/10/2020

Ekipi i Bayern Munchen ka arritur të shënoj fitoren e radhës kundër FC Koln me rezultat 1:2. Golat për bavarezët i shënuan Muller nga pika ... Read More

Atletico Madrid merr lajmin e zi para ndeshjes me Bayern Munchen

19/10/2020

Atletico Madrid merr lajmin e zi para ndeshjes me Bayern Munchen . Skuadra e Atletico Madrid ka marr një lajm të keq para ndeshjes me ... Read More

Zyrtare, finalja e Superkupës së Europës do të luhet me tifozë

25/08/2020

Superkupa e Evropës midis Bayern Munchen dhe Sevilla do të luhet me tifozë. Kështu ka vendosur sot Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s. Kjo ndeshje do të ... Read More