Tag: mrekullueshëm

Bekim Zogaj: Pika ime e dobët, rinia shqiptare

23/05/2020

Përshkrimi i karrierës së tij nuk është i vështirë, pasi ka shumë hite, një vokal të mrekullueshëm dhe në plan të realizojë edhe shumë këngë ... Read More

Nuk është Holanda, këto janë pamje të fushave të Kosovës

14/05/2020

Ne gjithmonë magjepsemi me pamjet e fushave të gjelbëruara në Holandë, apo me bukuritë e fshatrave të mrekullueshëm të Zvicrës, por harrojmë se edhe pse ... Read More

Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj

12/09/2019

10:11 | 09/12/2019 Euro 2020 ka veçuar veprimin e Rey Manajt nga ndeshja ndaj Islandës. Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid ... Read More

A e dini se po të hani këto ushqime, e “digjni” partnerin në shtrat?

05/06/2019

Sipas mjekes Laurie Steelsmith, autore e librit “Great Sex, Naturally” (Seks i mrekullueshëm, natyrshëm), keto 5 lloje ushqimesh na duhen për një dëshirë seksuale më ... Read More

12 njerëzit më të pazakontë në botë [Foto]

04/06/2019

Bota është një vend i madh dhe i mrekullueshëm me mbi 8 miliardë njerëz të zakonshëm, jashtëzakonshëm, por edhe të… pazakontë. Nga më i gjati ... Read More

Perdju: Republika e Maqedonisë së Veriut pasqyron realitetin dhe historinë

27/06/2018

27 June 2018 / 14:14 Emri Republika e Maqedonisë së Veriut tingëllon mrekullueshëm dhe e tregon realitetin dhe historinë e rajonit, tha ish-i dërguari i ... Read More