Tag: mposhtet

Liverpool mposhtet nga Brighton

03/02/2021

‘Dridhet’ Anfield për herë të dytë këtë sezon, Liverpool mposhtet nga Brighton. Liverpool ka dështuar të marrë pikët në sfidën ndaj Brightonit, duke humbur kështu ... Read More

Milan ndalet midis “San Siros”, mposhtet nga Atalanta

23/01/2021

Milani mposhtet nga Atalanta. AC Milan dhe Atalanta janë ndeshur në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Milan kërkonte të arkëtonte tre pikë ... Read More

Surpriza e mbrëmjes, Bayerni mposhtet me përmbysje nga Borussia Monchengladbach

08/01/2021

Bayerni mposhtet me përmbysje nga Borussia Monchengladbach Pas më shumë se tre muajve, Bayern Munich është njoftuar me humbje. “Bavarezët” u mposhtën sonte nga Borussia ... Read More

Barcelona e fort për Juventusin, Messi i rikthehet golit

28/10/2020

Juventus pa Ronaldon mposhtet nga Barcelona. Klubi spanjoll, Barcelona ka arritur të marrë pikët e plota në udhëtim te Juventusi në Ligën e Kampionëve. Katalunasit ... Read More

Mposhtet nga francezja, Kuka mbetet në garë për medaljen e bronztë

25/10/2020

Loriana Kuka mposhtet nga francezja, por mbetet në luftë për medaljen e bronztë. Loriana Kuka është mposhtur nga garuesja franceze Fanny Estelle Postive, duke e ... Read More