Tag: Morena

Shtëpia luksoze e Morena Tarakut

19/11/2021

Nga shtëpia e saj luksoze, Morena Taraku ekspozon linjat joshëse në veshjen me shumë stil. Morena Taraku është prej femrave shqiptare më të komentuar nga ... Read More

Morena vishet super hot, do ta ‘shashtris’ të dashurin 43 vjeçar

18/11/2021

Modelja kosovare, Morena Taraku, ka qenë kryefajala e mediave rozë në Turqi, ditëve të fundit. Ajo po përflitet për një lidhje dashurie me një këngëtarin ... Read More

U raportuare se është në lidhje me burrë të martuar, vjen reagimi i papritur nga Morena Taraku

15/11/2021

Modelja kosovare, Morena Taraku, ka qenë kryefajala e mediave rozë në Turqi, ditëve të fundit. Ajo po përflitet për një lidhje dashurie me një këngëtarin ... Read More

Morena Taraku në lidhje me këngëtarin turk

10/11/2021

Këngëtarja Morena Taraku është vënë në fokus të mediave rozë të Turqisë me lajmet për një lidhje të re të saj me këngëtarin e njohur ... Read More

Baba i dy fëmijëve, mediat turke zbulojnë lidhjen e Morena Tarakut me këngëtarin e njohur

09/11/2021

Morena Taraku është treguar gjithmonë e rezevuar për jetën e saj private. Megjithëse është përfolur gjatë për një lidhje dashurie dhe poston vazhdimisht në Instagram ... Read More

I dashuri 43 vjeçar i Morena Tarakut është i divorcuar dhe ka dy fëmijë

09/11/2021

Modelja kosovare, Morena Taraku, ka qenë kryefajala e mediave rozë në Turqi, ditëve të fundit. Ajo po përflitet për një lidhje dashurie me një këngëtarin ... Read More

Morena bëhet gati për të dalë, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

03/11/2021

Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë. Këngëtarja e cila jetën e saj po e vazhdon tani në Turqi është tejet e ... Read More

Me këtë fustan, Morena del pa të brendshme

03/10/2021

Modelja, Morena Taraku, vazhdon jetën e saj në Turqi. Ajo, ka kohë që nuk ka ardhur me një projekt të ri, ani pse ka paralajmëruar ... Read More

Nuk përmbahet Morena, zhvishet pothuajse e tëra

22/09/2021

Morena Taraku, po vazhdon të jetë njëra nga femrat më të komentuara. Ajo jetën e saj po e vazhdon në Turqi, por që gjithmonë me ... Read More

Humbi mikun ditë më parë, Morena me shkrim rrëqethës dedikuar atij

12/09/2021

Morena Taraku, ditë më parë humbi një person shumë të dashur. Humbja e mikut të saj më të mirë ka lënë një brengë të madhe ... Read More

Morena Tarakut kush po i mungon kaq shumë?

09/09/2021

Kush po i mungon kaq shumë Morena Tarakut? Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuar në show bizin shqiptar por edhe më gjërë. ... Read More

Lamtumira e fundit: Morena Taraku na preku zemrat me fjalët drejtuar mikut të ndjerë

09/09/2021

Morena Taraku është zgjuar mëngjesin e ditës së djeshme me një lajm shumë të dhimbshëm pasi miku i saj i ngushtë, Eronit Sermaxhaj, ka ndërruar ... Read More