Tag: Morena

Fero e Morena konfirmojnë bashkëpunimin

21/01/2021

Morena e Fero konfirmojnë bashkëpunimin. Para disa javësh Privé paralajmëroi një bashkëpunimin mes Morena Taraku dhe Feros, por që dyshja nuk reaguan rreth saj deri ... Read More

Morena ‘rikthen’ verën, del në qytet me këtë veshje

19/01/2021

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, ... Read More

Morena ‘ndez’ rrjetin, pozon pa të brendshme

06/01/2021

Morena Taraku pozon pa të brendshme. Morena Taraku është mjaft aktive me postime në rrjetet sociale e në veçanti në Instagram ku publikon fotografi mjaft ... Read More

‘Transformohet’ Morena Taraku, mezi njihet në imazhin e fundit

29/11/2020

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, ... Read More

Morena nuk i ndal provokimet, tregon të pasmet nga shkallët

14/11/2020

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale. Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive ... Read More

Morena Taraku nis lidhjen me një shtetas turk. Kush është i dashuri që e mbush me dhurata

08/08/2020

Morena Taraku prej disa kohësh është shpërngulur në Turqi, ku dhe po tenton të prekë famën ndërkombëtare, por pse jo edhe të shijojë një dashuri ... Read More

Morena Taraku flet për ish të dashurit e saj: Më pëlqejnë kur më kërkojnë një shans të dytë

02/08/2020

Morena Taraku ka zgjedhur Turqinë për të bërë disa ditë pushime. Si gjithnjë provokuese në rrjetet sociale, modelja ka lëshuar njëmesazh për ish të dashurit ... Read More

Morena Taraku i jep fund lidhjes: Të jesh single nuk do të thotë se je…

02/07/2020

Morena Taraku tregoi se ishte në një lidhje dashurie pak kohë më parë, përmes një postimi në ‘Instagram’ ku shkruante se ishte e lumtur, ndërsa ... Read More

Për çfarë është penduar Morena Taraku? Këngëtarja: Iu kam dhënë copa nga zemra njerëzve të gabuar

05/06/2020

Këngëtarja Morena Taraku është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan foto apo video nga përditshmëria e saj. Ndërsa së fundmi, ajo ka zhvilluar një ... Read More

Morena Taraku harron miliarderin Iranian/ E lumtur me partnerin e ri: Të dua

02/06/2020

Këngëtarja e njohur kosovare Morena Taraku duket se e ka harruar miliarderin Iranian dhe ka nisur një romancë te re. Këtë e ka bërë me ... Read More

Morena Taraku konfirmon publikisht se është e lidhur: Boll folët kot

21/05/2020

Këngëtarja Morena Taraku është përballur me një ngjarje të pakëndshme në ‘Instagram’, pasi disa faqe kanë publikuar biseda duke pretenduar se persona të caktuar kanë ... Read More

Postoi videon e të atit teksa e ushqente në spital, Morena Taraku: Ai po ia del më së miri

09/05/2020

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Morena Taraku postoi një video në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku shfaqej teksa ushqente në atin në spital. “Babi, ... Read More