Tag: momenti

Shiu e bën ‘qull’ Arta Nitajn në Prishtinë

17/07/2021

Arta Nitajn e zë shiu në Prishtinë, ndan me ndjekësit imazhe nga momenti kur u lag nga të reshurat. Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të mbetet ... Read More

Ky është momenti kur Ledri ia prishi ditëlindjen Sarës

23/06/2021

Momenti kur Ledri ia prishi ditëlindjen Sarës. Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha festoi 29-vjetorin e saj të lindjes me një festë fantastike ku mblodhi ... Read More

Ronaldon nuk e njeh punëtori i sigurimit, bëhet viral momenti kur e pyet se kush je

17/06/2021

Punëtori i sigurimit nuk e njeh Ronaldon, bëhet viral momenti kur e pyet se kush je. Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo vazhdon të përbëjë lajm ... Read More

“Gati për t’u stërvitur”, Eriksen befason shokët e përfaqësueses, nuk i ka humbur sensi i humorit

14/06/2021

Christian Eriksen lëshon sinjale plot shpresë e kurajo pas atij momenti ku tronditi botën. Martin Schoots, agjenti dhe miku i tij, ka rrëfyer bisedën që ... Read More

E pranuan më në fund ,Rihanna dhe reperi ASAP Rocky po perjetojnë një lidhje dashurie

20/05/2021

Momenti për të cilin kishim pritur erdhi.Rihanna është zyrtarisht e lidhur me reperin ASAP Rocky i cili ishte vetë ai që e konfirmoi përmes një ... Read More

Ky moment nuk u pa në kamera, Verratti i tha Guardiolas “të heshtë”

29/04/2021

Momenti që nuk u pa në kamera, Verratti i tha Guardiolas “të heshtë”. Ka qenë një moment i çuditshëm gjatë gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ... Read More

Lojtari i njohur shqiptar në formacionin e javës në Turqi

14/04/2021

Futbollisti shqiptar në formacionin e javës në Turqi. Vijon momenti i shkëlqyer për Endri Çekiçin në futbollin turk. Pas Gentian Selmanit një tjetër lojtar shqiptar ... Read More

Befasia e Shyhretes për nënën

28/03/2021

Momenti kur Shyhrete Behluli befason nënën e saj. Tash e disa javë, Engjëllusha Salihu ka nisur me publikimin e videove nga jeta familjare. Në situata ... Read More

Ky ishte momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit

27/03/2021

Momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit. Dje ndërroi jetë aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cima. ... Read More

Milani mbrëmë u dëmtua nga gjyqtari në momenti i gjuajtjes së lirë

27/01/2021

Momenti i gjuajtjes së lirë, Milani mbrëmë u dëmtua nga gjyqtari. Inter dhe Milan dhuruan mbrëmë spektakël në Kupën e Italisë, ndërsa në fund ishin ... Read More

Kur lindën teoritë e para të komplotit?

20/01/2021

22:58 | 19 Janar 2021 Historia e konspiracioneve është e lashtë. Momenti kur e ashtuquajtura “teori e konspiracionit”, u bë një mjet i qartë dhe ... Read More

Kjo i pret pacientët e shëruar nga Covid-19!

27/11/2020

Momenti i daljes nga spitali i pacientëve që ishin prekur nga një formë e rëndë e Covid-19, pritet me gëzim dhe lehtësim. Por rikthimi më ... Read More