Tag: modeles

Cili është vesi i Almedës që Tolga nuk e duron dot?

26/04/2021

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More

U tentua të vidhej dhe i vihet flaka makinës së Françeska Jaçes në Vlorë, detajet nga ngjarja

30/03/2021

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e mbrëmshme, ku u dogj pjesërisht makina e modeles Francesska Jaçe. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:04, në ... Read More

Modelja e famshme shfaqet e padepiluar, nxit debat

16/03/2021

Fotografitë e modeles kanë nxitur debat në publik Ajo njihet si një nga personazhet më të drejtpërdrejtë me publikun. Është fjala për modelen e famshme, ... Read More

Duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur, Almeda vjen me këtë foto para pasqyrës

24/01/2021

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More

Ngjarje e rëndë: Vdes në moshë shumë të re djali i modeles së njohur

19/01/2021

Ka ndërruar jetë 24 vjeçari, djali i modeles së njohur. Modelja e famshme Stephanie Seymour ka përjetuar ngjarjen më të keqe të jetës së saj. ... Read More

Emocionohet Almeda, e kujton këtë moment të disa viteve më parë me Tolgën

08/12/2020

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More

Agnesa Vuthaj pëson aksident? Kjo është gjendja e saj

26/11/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Agnesa mahniti të gjithë, kaq bukur po i rri ky fustan

05/11/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Përflitet prej kohësh se është në lidhje me Robert Berishën, modelja zbulon statusin e saj aktual

28/10/2020

Historia e dashurisë mes Robert Berishës dhe modeles Jessica Kadiu bëri bujë në media pak kohë më parë. Ndonëse, modelja ka treguar se ajo e ... Read More

Agnesa grimohet lehtë, me pamjen e fundit lë nën ‘hije’ të gjitha modelet

27/10/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Almedës i mungon Shqipëria, vjen me postim prekës

22/10/2020

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More

Gigi Hadid  zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (Foto)

17/07/2020

Shtatzania e modeles së njohur Gigi Hadid ka qenë shumë e komentuar në rrjete sociale, pasi ajo nuk ndante në rrjetet sociale asnjë  foto me ... Read More