Tag: mirëpo

Ilicic po transferohet te rivali i Atalantas

09/03/2021

Ilicic largohet nga Atalanta, mirëpo jo nga Serie A. Josip Ilicic pranë transferimit më të madh në karrierën e tij. Pas prishjes së marrëdhënieve me ... Read More

E papritur: Andre Silva rikthehet në Serie A

22/02/2021

Andre Silva rikthehet në Serie A, mirëpo tek rivalët e Milanit! Andre Silva ka gjetur formën e duhur te Eintracht Frankfurti duke shënuar 19 gola ... Read More

Rakia e arrës shëron gjëndrën tiroide, përshpejton metabolizmin!

21/02/2021

Likeri shërues që e pëlqejnë bash të gjithë. Arrat shërojnë sëmundje nga më të ndryshme, mirëpo ndihmojnë jashtëzakonisht në problemet e gjëndrës tiroide, fytit, rrugëve ... Read More

Klauzola sekrete e Luis Suarez: Mund të largohet falas në qershor

15/02/2021

Suarez është duke shkëlqyer në La Liga këtë edicion. Mirëpo, “Los Rijoblancos” kanë bërë një gabim të vogël në detajet e kontratës së uruguaianit, që ... Read More

Mr. Bean merr një vendim të çuditshëm në lidhje me rolin e tij

03/02/2021

Mr Bean është një ndër personazhet më të dashur për të gjithë ne, mirëpo një lajm i jo i mirë ka ardhur për të gjithë ... Read More

Pse rastet e gripit sezonal janë shumë të ulëta këtë vit?

28/01/2021

Në këtë periudhë të vitit, normalisht do të kishte shumë raste të gripit sezonal, mirëpo duket se këtë vit ka ndryshuar gjendja. Teksa bota është ... Read More

Nuk po i rikthehej shija dhe nuhatja pas infektimit me Covid, Eni Koçi tregon “recetën sekrete” që i solli normalitetin e shqisave

07/01/2021

Këngëtarja e njohur, Eni Koçi e ka kaluar prej disa muajsh koronavirusin. Mirëpo duket se poblemet më të mëdha ajo po i kalon pas infektimit. ... Read More

Dua Lipa shpërthen në lot për komunitetin LGBTQ: Le të përqafojmë këta të rinj

02/12/2020

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka mbajtur një koncert kohët e fundit. Mirëpo, jo gjithçka shkoi ashtu siç duhej, pasi disa fansa të cilët mbanin në ... Read More

“Kanë tentuar të shesin me imazhin tim”, Einxhel Shkira heq dorë nga ekrani: Jam më shumë se ajo pjeshka mbi taka

21/08/2020

Einxhel Shkira është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizzit, mirëpo kohët e fundit ajo është distancuar nga ekrani. Për këtë moderatorja ka treguar ... Read More

Femra që ka këtë shenjë horoskopi është më besnike nga të gjitha

16/08/2020

Dy cilësitë e saj më të mëdha janë ndjeshmëria dhe durueshmëria. Ka karakter të butë, mirëpo nuk do të thotë që me të mund të ... Read More

Çfarë po ndodh mes Dj Geek dhe Dafinës?  Detaji që i bëri konfuz fansat (Foto)

10/08/2020

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen në një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it, mirëpo romanca e tyre nuk zgjati dhe këngëtarja tregoi ... Read More

E kritikuan për peshën, Rozana Radi: Një kg më shumë nuk më bën më pak të lexuar

07/08/2020

Këngëtarja Rozana Radi duket se ka pasur kritika të shumta për peshën e saj. Mirëpo, kjo nuk e bën atë më pak inteligjente apo më ... Read More