Tag: Milani

Milani çudit, nxjerrë në shitje yllin e saj për 40 milionë euro

14/04/2021

Çudit Milani, nxjerrë në shitje yllin e saj për 40 milionë euro. Milan ka çuditur të gjithë me vendimin e saj për të nxjerrë në ... Read More

Milan merr vendim për të ardhmën e Simon Kjaer

13/04/2021

Kjaer me kontratë të re te Milani Qendërmbrojtësi Simon Kjaer është afër rinovimit të kontratës edhe për një vit tjetër me skuadrën e Milanit, ka ... Read More

Formacionet zyrtare: Parma- Milan

10/04/2021

Milani luan për fitore në udhëtim te Parma, formacionet zyrtare. Parma dhe Milani kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e ... Read More

Mesfushori i Milanit drejt Spanjës

10/04/2021

Castillejo drejt rikthimit në La Liga, tri skuadra pas tij. Milani e ka nxjerr në shitje sulmuesin spanjoll Samu Castillejo. Anësori këmbëshpejtë është pjesë e ... Read More

Milan po e transferon yllin e Inerit me parametra zero

09/04/2021

Ylli i Interit me parametra 0 tek Milani. Një lajm i bujshëm ka dalë sot nga Rai Sport, AC Milan po bëhet gati për të ... Read More

Juventus dhe Milan po e bëjnë shkëmbimin e madh

07/04/2021

Juventusi dhe Milani projektojnë shkëmbimin Bernardeschi-Romagnoli. Dy klubet e mëdha italiane, Juventusi dhe Milani mund të shkëmbejnë mes vete anësorin Federico Bernardeschi me mbrojtësin Alessio ... Read More

Milan zmbrapset për Donnarumman

06/04/2021

Zmbrapset Milani – Donnarumma ka pranuar ofertë të majme nga një gjigant evropian. Milani është gati t’i ofrojë Gigio Donnarummas një marrëveshje të re me ... Read More

Calhanoglu po transferohet te rivali i Milanit

05/04/2021

Calhanoglu largohet nga Milani, por jo nga Italia. Sky Sport ka lëshuar bombën, Hakan Calhanoglu te rivalët e Rosonerëve. Hakan Calhanoglu dhe Milan nuk kanë ... Read More

“Bombë” në Itali: Hysaj në Milan, zbulohen detajet

05/04/2021

Eksperti i merkatos, Alfredo Pedulla, sot ka publikuar lajmin se Elseid Hysaj dhe Milani janë shumë pranë një akordi. “Elseid Hysaj mbetet një emër i ... Read More

Milan vihet në lëvizje, bën gati ofertën për yllin 20-vjeçar

04/04/2021

Milani pas talentit të Rubin Kazanit. AC Milan ka filluar të ndjekë objektivat e tyre për verën. Njëri nga ta, sipas “Calciomercato” është talenti i ... Read More

Milan – Donnarumma, vjen lajmi i shumë pritur nga Italia

02/04/2021

Donnarumma dhe Milani e gjejnë një mes për t’u mos u larguar falas Gianluigi Donnarumma duket se do të rinovojë kontratën me Milanin. Sipas “Calciomercato”, ... Read More

Chelsea i jep lajmin e madh Milanit për Tomorin

24/03/2021

Chelsea kërkon nga Milan të paguajë kartonin e plotë të Tomorit AC Milani i është bërë me dijeni nga Chelsea se duhet të paguajnë 26 ... Read More