Tag: Midtjylland

Formacionet zyrtare: Midtjylland – Liverpool

09/12/2020

Liverpooli me shumë ndryshime kërkon fitore ndaj Midtjyllandit, formacionet zyrtare. Midtjylland dhe Liverpooli kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të grupeve në ... Read More

Përfundon ndeshja Liverpool – Midtjylland, këto janë notat e lojtarëve

28/10/2020

Ka përfunduar ndeshja Liverpool – Midtjylland. Xherdan Shaqiri ka shkëlqyer në fitoren e Liverpool prej 2-0 kundër FC Midstjylland. Liverpool dominoi tërë takimin por në ... Read More