Tag: Mevlanit

Mevlani ia shpreh publikisht dashurinë, ky është reagimi i Ledianës

13/04/2021

Komenti i Ledianës mori vëmendje në foton e fundit të Mevlanit. Dy konkurrentët e “Përputhen”, Mevlani dhe Lediana, janë deklaruar se në program janë vetëm ... Read More

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

Mevlani deklarohet për Ledjanën, kjo është përgjigja e saj

30/03/2021

Sot në Për’Puthen ëstë transmetuar takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse ... Read More

Sekretin e zbulon vet Mevlani, tregon se si shkeli rregullat për Antonelën

19/03/2021

Sot ishte radha e Mevlanit për të rrëfyer sekretet e tij dhe shkeljet e rregullores së programit. Ai tha se disa herë është takuar me ... Read More

Lediana i ulet në prehër Mevlanit, i reagon Antonela

01/03/2021

Ledjana së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është ulur në prehërin e Mevlanit. Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me ... Read More

Për kë ishte? Atdheu bën ‘lëmsh’ studion me gjestin e tij

03/02/2021

Ndërsa në studion e Përputhen komentohej takimi i Mevlanit dhe Antonelës, Atdheu tërhoqi vëmendje me një veprim të tij. Në kamera pa momenti ku ai ... Read More

Armina Mevlani shtatzanë? Reagon blogerja

28/05/2020

Një foto e ditës së djeshme e Armina Mevlanit ka ngritur mjaft hipoteza onlinë për një shtatzani të sajën. Në Instagram ajo u shfaq me ... Read More

Armina Mevlani poston foto me bikini, por fotoshopon belin

18/04/2020

Armina Mevlanit i mungon vera. Prej më shumë sesa një muaji në karantinë, blogerja herë pas here ka postuar foto nga udhëtimet e saj. Ashtu ... Read More