Tag: Mevlanit

“Pse nuk i bën të pasmet?”, ja ç’përgjigje i ktheu Armina Mevlani ndjekësit

02/07/2021

Armina Mevlanit i kanë vënë shpesh në dukje faktin se ajo ka një ngjashmëri të madhe me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez. Së fundmi, ... Read More

Ledjana reagon ashpër pas fjalëve të Mevlanit

28/05/2021

Pas fjalëve të Mevlanit, reagon ashpër Ledjana. Në puntatën e djeshme në “Për’puthen”, Mevlani sqaroi gjithçka për marrëdhënien e tij me Ledjanën. Ai tha se ... Read More

Pas ndarjes, Ledjana shpërthen KEQ ndaj Përputhen dhe Mevlanit: E vërteta është…

28/05/2021

Ledjana e “Për’puthen” ka reaguar ashpër ndaj Mevlanit dhe produksionit nëpërmjet një statusi në “Instastory” ku shkruan se kanë folur pa praninë e saj dhe ... Read More

Ledjana tregon të vërtetën e lidhjes me Mevlanin

20/05/2021

Ditën e djeshme u transmetua puntata e fundit e rrugëimit të Ledjaneës dhe Mevlanit në “Përputhen”. Ndonëse gjithçka u mbyll bukur, me emocione e puthje, ... Read More

Nga emisioni dolën ‘çift’, por si qëndrojnë gjërat në të vërtetë mes Ledjanes dhe Mevlanit

20/05/2021

Dolën ‘çift’ nga emisioni, por si qëndrojnë gjërat në të vërtetë mes Ledjanes dhe Mevlanit. Ledjana dhe Mevlani gjatë mbrëmjes së djeshme u larguan përfundimisht ... Read More

Antonela përlotet dhe mesazhi i saj i fundit acaron Mevlanin

20/05/2021

Në ditën e fundit të Mevlanit në programin “PërPuthen”, Antonela është prekur nga klipi me kujtimet e tij ku nuk mungojnë puthjet, përqafimet dhe bisedat ... Read More

Të gjithë në lot në Përputhen – çfarë ndodhi në emision i bëri të gjithë me vaj

07/05/2021

Në puntantën e sontme në “Përputhen” nëna e Mevlanit kishte bërë një befasi për djalin. Ekipi i emisionit kishin vizituar nënën e Mevlanit, e cila ... Read More

Mevlani ia shpreh publikisht dashurinë, ky është reagimi i Ledianës

13/04/2021

Komenti i Ledianës mori vëmendje në foton e fundit të Mevlanit. Dy konkurrentët e “Përputhen”, Mevlani dhe Lediana, janë deklaruar se në program janë vetëm ... Read More

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

Mevlani deklarohet për Ledjanën, kjo është përgjigja e saj

30/03/2021

Sot në Për’Puthen ëstë transmetuar takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse ... Read More

Sekretin e zbulon vet Mevlani, tregon se si shkeli rregullat për Antonelën

19/03/2021

Sot ishte radha e Mevlanit për të rrëfyer sekretet e tij dhe shkeljet e rregullores së programit. Ai tha se disa herë është takuar me ... Read More

Lediana i ulet në prehër Mevlanit, i reagon Antonela

01/03/2021

Ledjana së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është ulur në prehërin e Mevlanit. Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me ... Read More