Tag: Mevlanin

Ledjana harron Mevlanin, më në fund gjen dashurinë jashtë televizionit

09/08/2021

Lidhja e saj e dashurisë me Mevlanin, që përfundoi pa nisur mirë ende, u përfol gjatë në media. Sot Ledjana nuk është më me ish-konkurrentin ... Read More

Ledjana më në fund tregon të vërtetën e ndarjes me Mevlanin

17/07/2021

Ledjana më në fund tregon të vërtetën e ndarjes me Mevlanin. Ledjana dhe Mevlani kanë qenë një nga dyshet që morën vëmendjen më të madhe ... Read More

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

Mevlani Antonelës: Kur unë flas qepe gojën

06/04/2021

Antonela më herët e pëlqente Mevlanin. Ka ndodhur një debat në programin Përputhen mes dyshes i cili ishte edhe i papritur. Mevlani dhe Antonela siç ... Read More

Mësohet se kush fshihet pas kësaj, Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin

26/03/2021

Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin, ja kush fshihet pas kësaj. Ledjana Prenga është një ndër konkurrentet e programit “Për’puthen” dhe tashmë e njohin ... Read More

Foto/ Ledjana dhe Mevlani kanë fjetur bashkë në hotelin e njohur

13/03/2021

Një foto që po qarkullon në rrjet tregon Mevlanin dhe Ledjanën, ku sipas komenteve kanë fjetur bashkë në Kavajë. Një fakt i tillë u tha ... Read More

Ajo i zgjodhi emrin, Olta Gixhari prezanton për herë të parë të birin me Armina Mevlanin

26/02/2021

Olta Gixhari ka prezantuar për herë të parë të birin me Armina Mevlanin. Olta Gixhari udhëtoi për herë të parë para disa ditësh drejt Shqipërisë ... Read More

Antonela konfirmon ‘Përputhjen’ me Mevlanin, e quan burrë

25/02/2021

Nuk pritej, Antonela e quan burrë Mevlanin. Konkurrentja e emisonit “Përputhen” ka një simpati për protagonistin të cilën e shpreh pothuajse çdoherë. Sapo ka bërë ... Read More

Ledjana poston foton me Mevlanin, i reagon Antonela

23/02/2021

Ledjana së fundi ka publikuar një foto me Mevlanin duke e pyetur “A shkojmë?”. Pavarësisht sherreve dhe debateve të forta që ndodhin në studion e ... Read More

Ledjana poston foto me Mevlanin, ky është komenti epik i Antonelës

22/02/2021

Ledjana ka publikuar një fotografi me Mevlanin. Pavarësisht sherreve dhe debateve të forta që ndodhin në studion e “Për’puthen”, duket se në prapaskenë gjërat janë ... Read More