Tag: Mevlani

E veshur në mënyrë provokative, kështu duket në përditshmëri reja e Sali Berishës

29/09/2021

Ajo sot është një blogure e njohur. Por, Armina Mevlani ,për publikun e gjerë është bërë e njohur që kur është bërë reja e ish-kryeministrit ... Read More

U shfaqën bashkë në një shtrat, Ledjana ka dy fjalë për Aristelën dhe Mevlanin

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani i surprizuan të gjithë ditën e djeshme pasi u shfaqën bashkë në të njëjtin shtrat. Mevlani postoi në rrjete sociale një foto ... Read More

Mohuan lidhjen, por Mevlani dhe Aristela fotografohen në shtrat

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani prej pak kohësh po përfliten për një lidhje mes tyre. E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë ... Read More

Mevlani tregon se a u pendua për këngën që ia dedikoi Ledjanës

24/07/2021

Mevlani tregon se a u pendua për këngën që ia dedikoi Ledjanës. Mevlani dhe Ledjana vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes me marrëdhënien e ... Read More

Ledjana më në fund tregon të vërtetën e ndarjes me Mevlanin

17/07/2021

Ledjana më në fund tregon të vërtetën e ndarjes me Mevlanin. Ledjana dhe Mevlani kanë qenë një nga dyshet që morën vëmendjen më të madhe ... Read More

Mevlani në lidhje dashurisë pas “Për’puthen”?

08/07/2021

Publikohen fotografitë, Mevlani në lidhje dashurisë pas “Për’puthen”? Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Mevlan Shaba, ka qenë njëri ndër personazhet më të përfolur gjatë ... Read More

Pas ndarjes, Mevlani ia bën edhe këtë gjë Ledjanës

26/06/2021

Mevlani i jep Ledjanës “goditjen” përfundimtare. Ledjana dhe Mevlani kanë javë që nuk flasin e s’kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin dhe pse shumë mendonin se ... Read More

Pas ndarjes, Mevlani i jep edhe një ‘goditje’ Ledjanës

26/06/2021

Ledjana dhe Mevlani vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik. Ledjana dhe Mevlani kanë javë që nuk flasin e s’kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin ... Read More

Ndarja nga Shkëlzeni? Reagon për herë të parë Armina

20/06/2021

Armina Mevlani është një nga blogeret më të ndjekura dhe më të njohura në Shqipëri. Armina para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 30-ë, ... Read More

Mevlani sërish reagon ashpër, por a e ka me Ledjanën?

20/06/2021

“Ziliqarëve kurrë s’kam me ju bo qejfin”, reagon Mevlani. Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Mevlan Shaba, ishte i vetmi që qëndroi më gjatë brenda ... Read More

Armina Mevlani feston ditëlindjen! Pamjet nga festa nënujore

07/06/2021

Blogerja e njohur, Armina Mevlani ka festuar 30-vjetorin e saj të lindjes dhe sigurisht që kjo ditë nuk ka kaluar pa u vënë re nga ... Read More

“Takohemi shpesh”/ Armina Mevlani flet për Sali Berishën: E vlerësoj për kulturën dhe dijen e tij

29/05/2021

Armina Mevlani  zgjedh të flasë rrallë për marrëdhënien e saj si me partnerin, ashtu edhe me familjen e tij. Ditët e fundit blogerja ka pranuar ... Read More