Tag: mësuar

Spanjë/ Reali detyron Luka Joviç të rikthehet në Frankfurt

13/01/2021

Këto ditë, është mësuar se agjentët e futbollistit serb Luka Joviç, janë duke punuar për një transferim të tij tek ish-klubi “Eintracht Frankfurt” në formë ... Read More

E bujshme/ Poçetino bën Pogban objektivin kryesor të merkatos së janarit

12/01/2021

Ditët e fundit është mësuar se mesfushori francez Paul Pogba, nuk është i lumtur te “Manchester United” dhe kërkon menjëherë largimin nga klubi. Nuk dihet ... Read More

Pa grim e pa filtër, Jehona Sopi befason me pamjen

06/01/2021

Jehona Sopi ashtu siç nuk e keni pare. Ndonëse jemi mësuar t’i shohim të rregulluara deri në detajin e fundit, disa prej këngëtareve shqiptar enuk ... Read More

Blerona publikon pamje sapo ka dal nga dushi, nuk do ta njihni pa grim!

31/12/2020

Blerona Zeqirin jemi mësuar ta shohim vazhdimisht me makijazh në fotografitë që publikon. Së fundi në Instagram, ka postuar një video teksa zbulon produktet që ... Read More

Mësohet se a do të ketë tifozë në ndeshje të Premierligës

30/12/2020

Tashmë është mësuar nëse do të ketë apo jo tifozë në ndeshje të Premier Ligës. Të gjitha ndeshjet në Premier Ligë do të luhen prapa ... Read More

Leonora Jakupi vendos ta kaloj vikendin në këtë vend

19/12/2020

Ja ku ka vendosur të kaloj vikendin Leonora Jakupi. Të gjithë jemi mësuar ta shohim mjaftë aktive në projekte muzikore. Duke vendosur ti distancohet pak ... Read More

Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve në Ligën e Kampionëve

14/12/2020

Është publikuar orari i të gjitha ndeshjeve në Ligën e Kampionëve. Tashmë më janë mësuar qiftet 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Shorti i ... Read More

Mësohet se kush është favorit për ta zëvendësuar Conten në Inter

11/12/2020

Tashmë është mësuar se kush është favorit për ta zëvendësuar Conten në Inter. E ardhmja e Antonio Contes në Inter është vënë në dyshim. Pasi ... Read More

Këto janë 16 skuadrat që kaluan fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve

10/12/2020

16 skuadrat që kaluan fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve. Janë mësuar emrat e 16 skuadrave që kanë siguruar një vend në fazën e ... Read More

Fotot/ Deputetët “harrojnë” maskën, por përshëndeten me grusht

29/10/2020

Edhe këtë të enjtë, ashtu si jemi mësuar tanimë, deputët i janë drejtuar seancës plenare. Por prej kohësh tanimë nuk shohim më vetëm veshjet e ... Read More

Kumbulla flet për golin e parë të Ibrahimovicit: Kam shumë për të mësuar

27/10/2020

Kumbulla: Kam shumë për të mësuar, e lashë Ibrahimovicin të shënojë. Marsh Kumbulla e ka pranuar se i duhet të mësojë dhe të përmirësohet shumë, ... Read More

Lëndohet Aro Muric, mësohet se sa kohë do të mungojë

20/10/2020

Është lënduar Aro Muric dhe është mësuar se sa kohë do të mungojë ai. Aro Muric do të jetë jashtë fushave për tri javë. Skuadra ... Read More