Tag: meshkujt

Nuk është Alvisa, Bashkimi kapet “mat” në momente intime me një vajzë

28/11/2021

Ai është njëra nga konkurrentët më të përfolur. Bashkimi është nga meshkujt më të komentuar të këtij sezoni të “Për’puthen”. Konkurrenti është afër deklarimit me ... Read More

Meshkujt që tradhtojnë vozisin “Audi”

26/11/2021

Çfarë marke të veturave vozisin meshkujt që tradhtojnë? A vozitë veturë të markës ‘Audi’ partneri juaj? Nëse po, atëherë duhet të keni kujdes të shtuar. ... Read More

Moderatorja e njohur tregon pse nuk lidhet me meshkujt shqiptarë

21/11/2021

Moderatorja e njohur tregon pse nuk lidhet me meshkujt shqiptarë: Ata dëgjojnë shumë familjen… Moderatorja Xhensila Pere ka bërë një deklaratë të fortë për meshkujt ... Read More

Antonela e zbulon lidhjen e Atdheut me Borën

16/09/2021

Ata janë dyshja më e komentuar e show-bizzit. Atdhe Xharavina mbetet padyshim nga meshkujt më të komentuar të “Për’puthen”. Djaloshi nga qyteti i Gjakovës kishte ... Read More

Aludohet prej kohësh, Antonela me këtë veprim zbuloi lidhjen e Bora Zemanit me Atdheun? (FOTO)

16/09/2021

Atdhe Xharavina mbetet padyshim nga meshkujt më të komentuar të “Përputhen”. Djaloshi nga qyteti i Gjakovës kishte vëmendje të madhe nga vajzat brenda dhe thuajse ... Read More

Si veprojnë meshkujt dhe femrat pas ndarjes?

18/11/2020

Meshkujt shumë më vështirë e përballojnë ndarjen, ndërsa femrat më lehtë përballen me situatën e tillë. Pas thyerjes emocionale, damat kryesisht bëjnë çdo gjë që ... Read More

Mos u brengosni, yjet 20-vjeçare po çmenden pas meshkujve me bark të madh

22/08/2020

Meshkujt e “Hollywood” janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së vajzave, pasi ata kanë famë, para dhe një fizik për t’u pasur zili. Mirëpo ky ... Read More

Përse meshkujt ndahen, përse e bëjnë këtë edhe femrat?

08/06/2020

Derisa vajzat ndahen për çështje personale, meshkujt kanë interesime të tjera. Ato ndahen sepse nuk dëshirojnë obligimet, ndërkaq ata kur humbin interesimin! Femrat përpiqen të ... Read More

Meshkujt ndihen të kërcënuar nga këto femra

04/06/2020

Pavarësisht se pretendojnë të gjejnë gra inteligjente dhe tërheqëse, meshkujt zgjedhin… Herën tjetër që një mashkull do t’ju thotë se i pëlqejnë gratë inteligjente, atëherë ... Read More

Lei Kraja: E vërteta e marrëdhënies sime me Robert Berishën

22/02/2020

“Ja çfarë duhet të ndryshojnë meshkujt shqiptarë” – Që kur u bë pjesë e ekranit, Leila Kraja është shndërruar një nga femrat më të pëlqyera ... Read More

Hudhra, ilaç i këtij çrregullimi te meshkujt

25/12/2019

Dobësimi I funksioneve të sistemit seksual të meshkujt është një diagnozë relativisht e përhapur, e cila I prekë zakonisht meshkujt mbi moshën 40-vjeçare.Ky çrregullim zakonisht ... Read More

Burrat tremben prej grave inteligjente

15/11/2019

Meshkujt ndjejnë parehati dhe siklet para një gruaje me inteligjencë të rafinuar.Rezultati i këtij konflikti, i cili ka zgjatur nga kohra të lashta, bën që ... Read More