Tag: meshkuj

Ganja thotë se refuzon nga 3 meshkuj në ditë

10/04/2021

Ganja e It’s my love thotë se refuzon nga 3 meshkuj në ditë. Ganja e “It’s my love” ishte protagoniste e rubrikës “60 sekonda”. Ajo ... Read More

Kjo të ndodh kur ja prekë gruan boksierit

31/05/2020

Tre meshkuj të de.hur në një qytet rus nuk kishin mundur as ta imagjinojnë se argëtimi i tyre në një lokal nate do të kishte ... Read More

Terapia që trajton kancerin e prostatës rrit rrezikun për demencë

08/07/2019

Terapia hormonale, e cila përdoret për të trajtuar kancerin e prostatës tek meshkuj ka rezultuar se rrit rrezikun e demencës, shkruan Dailymail, transmeton Gazeta Express.Terapia ... Read More

Këto janë historitë që një femër i ka provuar të paktën një herë në jetë

08/06/2019

Në jetën e çdo femre ka meshkuj dhe pasione të djegura që mbeten të paharrueshme. Dëshira është një flakë zjarri në errësirë Ne e ndjekim ... Read More

Si ta lidhni kravatën brenda 10 sekondave

04/06/2019

Lidhja e kravatës për shumë djem të ri, por edhe për meshkuj të paprovuar, është proces i vështirë. Kravatat janë të domosdoshme në ngjarje të ... Read More

Përse femrave u pëlqejnë meshkujt e vjetër?

29/05/2019

Është mjaft i madh numri i femrave që duan ta shpenzojnë jetën me meshkuj shumë më të vjetër sesa ato. Madje, ka edhe një term ... Read More

Një person e kërcënojnë në vendin e punës, arrestohen dy të dyshuar

23/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj, në nën dyshimin se të njëjtit e kanë kërcënuar viktimën mashkull K/Shqiptar derisa ai ka qenë ... Read More

Dy të arrestuar në Gjilan, dyshohen për vjedhje

18/05/2019

Policia në Gjilan ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin për vjedhje. Sipas raportit policor, dyshohet se të njëjtit kanë kryer vjedhje në disa ... Read More

Pajisen me patentë shoferi të Kosovës me dokumente të falsifikuara

16/05/2019

Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë ... Read More

Keqpërdorin fëmijët për pornografi, arrestohen dy të dyshuar

09/05/2019

Policia e Kosovës njofton se dy të dyshuar meshkuj kanë keqpërdorur fëmijë në pornografi. Sipas policisë së Kosovës njësitet e DHKO-së kanë identifikuar dhe arrestuar ... Read More

Transplantim dhe trafikim i organeve në një klinikë private në Prishtinë, arrestohen katër persona

03/04/2019

Katër persona, dy meshkuj dhe dy femra janë arrestuar pasi dyshohet që kanë kryer veprën ‘transplantim i kundërligjshëm dhe trafikim i organeve dhe qelizave njerëzore’. ... Read More

Këta janë partnerët më të këqinj që mund të kesh

31/03/2019

Njihuni me tre shenjat që janë partnerët meshkuj më të këqinj që ti mund te kesh në jetën tënde. Peshqit: Tërheqin lidhje toksike. Në një ... Read More